Jaké možnosti dnes nabídne rychlá půjčka pro dlužníky?

Máte statut takzvaného dlužníka? Pokud ano, rozhodně byste měli danou situaci co nejdříve a samozřejmě i co nejrychleji řešit. Zvláště, pokud potřebujete peníze. V takovém případě vám totiž nepůjčí jak banky, tak i mnohé nebankovní společnosti. Přesto ale řešení může existovat a přináší ho rychlá půjčka pro dlužníky. Ta je dnes řešením, jak se k finančním částkám mohou dostat i lidé, kteří měli nebo stále mají finanční problémy. A proto se podíváme na to, co daný typ půjčky vlastně může nabídnout.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Rychlá půjčka pro dlužníky je vyřízena do pár minut

Tou hlavní výhodou je zcela určitě rychlost, protože právě u ní můžeme říci, že je vskutku unikátní, Pokud bychom měli být konkrétní, je třeba zmínit se o tom, že často není problém posouzení vaší žádosti do několika málo minut. A to bez nutnosti jakéhokoliv papírování, z pohodlí vašeho domova. Souvisí s tím také to, že nemusíte řadu věcí dokládat. Pokud budeme konkrétní, tak není třeba dokládat příjem, stejně jako není třeba dokládat ani vaši finanční historii. Samozřejmostí je i to, že není nahlíženo do různých registrů, a to ať už bankovních, tak o nebankovních.

Peníze nejenom na účet

V minulosti bylo možné často jenom to, že vám byly peníze zaslány výhradně na váš bankovní účet. Ani to už ale není jedinou možností, protože dnes rychlá půjčka pro dlužníky nabízí i řadu dalších možností. Mezi ty patří třeba i to, že peníze můžete získat v rámci celé řady dalších způsobů. Mezi ty hlavní dnes patří:

  • Hotově na pobočce
  • Poštovní poukázkou na poště
  • Prostřednictvím Sazka terminálu

To logicky výrazně zvyšuje atraktivitu u dané půjčky, a to proto, že tak může daná forma zaslání jak zkrátit dobu vyřízení, tak je zde i možnost, že je vyhověno těm lidem, kteří mají zablokovaný účet a tak potřebují peníze dostat jinými způsoby. Stejně tak ale příjde vhod to, že mnoho poskytovatelů má několik bankovních účtů a peníze se snaží posílat v rámci stejné banky. To uvádí třeba společnost ClickCredit: „Peníze dostanete na svůj účet nejpozději do 60 minut od schválení žádosti, pokud máte účet v některé z následujících bank, a pokud už jste si u nás někdy v minulosti peníze půjčili.“

Kolik lze získat?

To nejdůležitější jsme si nechali na konec, a to jsou částky, o které si lze požádat. Ty jsou poměrně zajímavé, jelikož už dávno neplatí, že by se vše pohybovalo v řádech několika tisíců korun. Ty sice stále zůstávají standardem, ale dostat se lze i mnohem výše. Jednou z možností je společnost Ferratum nabízející 10 000 korun, dále je to společnost Zaplo nabízející 15 000 a nejvyšší částku nabídne CreditON. Pro opakované žadatele je to až 20 000 korun českých. Samozřejmě s jistotou všech výše uvedených podmínek. Z naší strany však musíme upozornit právě na kratší dobu splatnosti, stejně jako na poměrně vysoký úrok, který je s touto variantou přímo spjatý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.