Kde a jaké má FIO banka pobočky?

Fio banka je poměrně zajímavou bankou. A to z toho důvodu, že od doby kdy přišla na náš trh, byla a stále je spojena především s nulovými poplatky. A to hlavně u svých účtů, ale také i u úvěrových produktů. Díky tomu můžeme o bance říci, že patří mezi jednu z nejvýhodnějších možností, jaká na našem trhu je. A i když je možné řadu věcí sjednat online, přece jenom nás může zajímat, kde konkrétně má FIO banka pobočky. Pokud to chcete vědět, přinášíme vám přehled.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Centrála není pobočkou

Hned na úvod musíme zmínit i to, že banka má také svou hlavní centrálu, která sídlí v Praze, v ulici V Celnici. Ta je však skutečně centrálou, na které můžete sice získat několik základních informací, ale nic z toho, co se týká třeba daných produktů. Potvrzuje to i samotná banka, která uvádí: „Centrála společnosti neslouží pro běžný kontakt s klienty. Dotazy na pokyny a tržní situaci, řešení technických problémů klientů zodpovídají výhradně pobočky dle příslušnosti klienta – viz telefony níže. Infolinka je určena pro obecné dotazy na produkty.“ Je tedy více než jasné, že primárně bychom měli vyhledávat ty pobočky, které jsou spjaty právě s naším konkrétním krajem.

Hledáte pobočky Komerční banky? Bližší informace naleznete zde na http://kratkodobe-pujcky.eu/zajima-vas-jake-ma-komercni-banka-pobocky-a-co-nabidnou/

Kde má FIO banka pobočky? Ve většině velkých měst

Podívejme se tedy na to, kde konkrétně můžeme naše požadavky vyřídit osobně. Dnes platí, že má FIO banka pobočky ve všech velkých městech. Jasně dominuje Praha a Brno, ale zklamáni nebudeme ani v řadě dalších krajských měst, pokud se rozhodneme na pobočku zavítat. Navíc nás potěší i otevírací doba většiny z nich, která bývá u všech téměř stejná a tak se nemusíme bát vyrazit na skutečně jakoukoliv po celé republice. A pokud vás zajímá, kdy na ni přijít, zde je přehled.

  • Otevírací doba: Po-Čt 8:30 – 18:00, Pá do 17:00
  • Pokladní hodiny: Po – Pá 9:00 – 12:00, 13:00 – 16:30

Kde seznam poboček najít? Obecnější informace o daných pobočkách tedy již znáte. Nezapomínejme ani na to, kde konkrétně najdeme jejich ucelený seznam. Je jasné, že FIO banka pobočky najdeme na centrálním webu banky, který zní Fio.cz. Právě zde tak máme možnost nejenom zobrazit si jejich aktuální seznam, ale máme zde také možnost toho, že si budeme filtrovat konkrétní pobočky třeba i podle vašeho kraje. U všech máte jistotu i toho, že jsou zde nezbytné kontaktní informace, jako je telefon, stejně jako emailový kontakt.

I ve vašem mobilním telefonu

Velkou předností této banky je také její mobilní aplikace. Pokud se ptáte na to, k čemu je dobrá, tak právě k zobrazení konkrétních poboček. Pokud jste totiž v cizím městě, není nic jednoduššího, než si aplikaci zapnout, nechat si zjistit svou polohu a následně počkat na to, až vám bude nalezena ta pobočka, která je vaší poloze skutečně nejblíže. To se hodí každému, kdo potřebuje akutně řešit své problémy a neví, kde je. Na druhou stranu banka nabídne i dobrou online nebo telefonickou podporu, z čehož jasně vyplývá, že nutnost chodit na pobočku už je u této banky skutečně minulostí. Nevěříte? Přesvědčte se o tom sami. Pokud máte účet, máte vše potřebné v rámci internetového bankovnictví, prostřednictvím kterého vše vyřídíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.