BB půjčka rozhodně není jenom klasický poskytovatel mikropůjčky

Ačkoliv koncept této půjčky původně vznikl skutečně s ohledem na to, aby plně zapadal do konceptu mikropůjček, dnes je situace zcela jiná. Ostatně i díky tomu si BB půjčka nachází cestu k více lidem, což vede k jedinému faktu, a to takovému, že mohou žádat jak lidé hledající pár tisíc, tak i lidé, kteří potřebují několik desítek tisíc. A všem dokáže BB půjčka vyhovět.

Kolik peněz BB půjčka nabídne?

To hlavní, co se jí tedy týká, jsou částky, na které mohou žadatelé dosáhnout. Ty začínají na klasické sumě, která je jeden tisíc korun českých, přičemž maximum v rámci této první fáze je 5 000 Kč. Zajímavá je též délka splatnosti.

Víte, že … kromě obvyklé doby, a to v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní si lze zažádat o tuto půjčku i na dobu dvou, nebo také třech měsíců.

Tímto ale škála částek rozhodně nekončí, jelikož k dispozici jsou i další částky. Ty se dotýkají hodnoty 10 000 Kč, ale mohou jít ještě dál. Konkrétně potom až na hodnotu 20 000 Kč, kdy se mění také termín splatnosti, kdy si lze požádat o peníze na dobu jednoho až šest měsíců. Vše doplňuje také množnost získat až 45 000 Kč, u kterých se splatnost také prodlužuje, konkrétně potom na lhůtu 1 – 12 kalendářních měsíců. V tomto stavu už má BB půjčka podobu naprosto klasické půjčky.

Pokračování článku  Pronto půjčka – rychlá, snadná, ale nevýhodná možnost půjčky

Vyřízení proběhne online

Ať už máte zájem o jakoukoliv částku, můžete si být jisti také tím, že samotné vyřízení proběhne online, z pohodlí vašich domovů. A to díky jednoduché žádosti, kterou stačí odeslat a zároveň si tak zřídit zákaznický účet. Vyřízení je přitom velmi rychlé, a záleží hlavně na částce a vaší spolupráci. Pokud bychom zmínili jednu z nejdelších lhůt, tak to jsou 3 dny. Ve většině případů se ale vše dá zvládnout podstatně rychleji.

Co je potřeba splnit?

Velkou výhodou této půjčky jsou určitě podmínky, jelikož ty nejsou nijak náročné. Pokud si je jednoduše shrneme, potom je třeba:

  • Věk nad 18 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Bezdlužnost
  • Prokazatelný a stálý příjem

Dále je to také bankovní účet, jelikož bez něho není možné požadovanou částku získat. Právě na něho je totiž zaslána. Pozitivem v tomto směru je, že BB půjčka je neúčelová a tak jakmile peníze dorazí, je na každém žadateli, jak s danou částkou naloží. V tomto směru není žádným způsobem omezován.

Z pohodlí domova ale s nutností poplatku

Co však ještě nezaznělo, to je i pozitivum v tom, že vše vyřídíte z pohodlí domova. Negativem poté bývá nutnost uhradit registrační poplatek. Aby byl doručen správně, uvádí poskytovatel toto: Variabilní symbol je Vaše rodné číslo a do zprávy pro příjemce potřebujete zadat číslo své smlouvy.

Celkově ale lze půjčku doporučit, a to hlavně proto, že na rozdíl od klasických nebankovních půjček umožní, že i ty nejmenší úvěry můžeme splácet několik měsíců, což rozhodně přispívá k mnohem, jednoduššímu splacení.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *