Air Bank – proč si půjčit u nás

Air Bank je bankovní společnost, která se objevila v České republice v roce 2011, konkrétně 22. listopadu. Jedná se o velice moderní bankovní instituci s bohatou nabídkou služeb. Air Bank se specializuje na občany a malé podnikatele. Svojí nabídkou doslova válcuje konkurenci, i tu která je v ČR stálicí.

Průlomový pohled na zákazníka jí přinesl vysoké hodnocení a Air Bank se dostává do popředí všech bankovních společností v ČR. Bohaté reklamní kampaně nás stále baví svými vtipnými hláškami a originální propracovaností.

A co konkrétně tedy Air bank nabízí?

  • Klasické běžné účty
  • spořící účty
  • půjčky.
  • internetové bankovnictví

V každém větší městě má bankomaty a pro své klienty má samozřejmě zřízené internetové bankovnictví. Internetové bankovnictví se může pochlubit moderním designem, propracovaným menu a hlavně lehce pochopitelným nastavením. Už nikdy nebudete muset čekat na měsíčný výpis z účtu. Vždy budete vědět, kolik se na vašem účtu momentálně nachází peněz a zda proběhla daná platba.

Zřízení účtu u Airbank

Jestliže si chcete založit účet u Air Bank postačí vám jít na kteroukoliv nejbližší pobočku, kde vám účet bez zbytečného papírování zařídí během několika minut.

Pokračování článku  Kdo je banka 3030? Air bank

Pro zřízení budete potřebovat:

  • občanský průkaz,
  • druhý doklad totožnosti pro ověření,
  • musíte být plnoletí,
  • musíte vložit na svůj účet první minimální vklad (částka není stanovena, můžete poslat třeba jen 1Kč).

Poté vás čeká podepsání smlouvy, kterou si dobře pročtěte a váš běžný účet je okamžitě aktivován. Air Bank zašla ale ještě dál, nabízí jako jedna z mála bank v České republice, zúročení peněz i na vašem běžném účtu.

U půjček je to podobné. Musíte mít u banky zřízený bankovní účet, musí vám být více než 18 let a musíte mít doložený měsíční příjem (tyto parametry musí být splněny u všech bankovních půjček). O půjčku můžete žádat on-line, není snadnější cesty k penězům, než z pohodlí vašeho domova. Veškeré podmínky pro získání půjčky si můžete přečíst na internetových stránkách Air Bank – www.airbank.cz

Výhody Air bank

Mezi největší výhody půjčky u Air Bank patří – bez poplatkové služby za poskytnutí a vedení půjčky, za mimořádné či předčasné splátky či za vedení účtu a internetové bankovnictví.

Banka se může pochlubit jedním s nejnižších úroků na českém trhu. Ještě než podepíšete smlouvu o půjčce, určitě si v klidu pročtěte všechny podmínky.

Pokračování článku  Jak mohou být schváleny půjčky pro klienty stávajících bank?

Nejen z bankomatu můžete vybírat peníze, pro vybírání peněz také slouží více než 4300 terminálů Sazky. Pro mobilní telefony si společnost Air Bank připravila chytrou aplikaci, kde hned vidíte všechny vaše pohyby na účtu, je to úplně stejné jako klasické internetové bankovnictví. Jestliže si nastavíte souhlas s vaším inkasem, chytrou aplikaci pro váš mobilní telefon, už nikdy se bez vašeho souhlasu neuskuteční žádná platba.

To všechno a ještě mnohem víc nabízí bankovní společnost Air Bank. Její slogan – I banku můžete mít rádi, je více než výstižný. Klient je na prvním místě a banka s ním zachází s úctou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *