Česká spořitelna pobočky naleznete na oficiálních stránkách

Česká spořitelna je největším bankovním domem České republice. Dle nejnovějších informací, využívá jejich služeb neuvěřitelných 5 milionů klientů. A to rozhodně není zanedbatelné číslo. Díky svému pro-klientskému přístupu, stejně jako službám na velmi vysoké úrovni banka pravidelně obsazuje první příčky v nejrůznějších druzích soutěží a srovnávacích testů.
Bohaté portfolio služeb, stejně jako výhodné úrokové sazby spotřebitelských úvěrů a hypoték, řadí tohoto bankovního giganta k těm vůbec nejoblíbenějším.

Česká spořitelna pobočky jak najít tu nejbližší?

Česká spořitelna, stejně jako ostatní tuzemské banky, disponuje přehledným internetovým bankovnictvím. Mnoho klientů ovšem potřebuje své záležitosti řešit nebo prokonzultovat osobně. Z tohoto důvodu do svých internetových vyhledávačů zadávají jeho klíčové slovní spojení Česká spořitelna pobočky na základě kterého během několika mála chvilek zjistí, kde se nachází nejbližší pobočka v jejich okolí. Pojďme se podívat, jak se k této informace dopátráte.

Vše hledejte na oficiálních stránkách ČS

Oficiální stránky České spořitelny naleznete na adrese www.csas.cz, odkud se pohodlně „proklikáte“ na jednotlivé služby i do internetového bankovnictví. Informace o pobočkách banky naleznete v záložce osobní informace, kde následně v pravém spodním obdélníčku kliknete na odkaz „pobočky“. Poté se před vámi rozevře stránka s vyhledávacím formulářem, do kterého stačí vepsat svou adresu nebo město a ihned víte, kde se nejbližší pobočka České spořitelny nachází.

Nejen, že na stránkách České spořitelny zjistím, jak daleko je nejbližší pobočka, také ihned vím, zda má nyní otevřeno či nikoli. Pavlína K., Ostrava

Mnoho informací i praktických funkcí na jednom místě

Po zadání města, ve kterém pobočku hledáte nebo své adresy, můžete filtrovat jednotlivé druhy poboček. Navolit si můžete jak samotné pobočky, tak hypoteční centra, regionální korporátní centra nebo centrály. Zároveň si též můžete zvolit, zda hodláte na pobočce využívat nějakých specifických služeb (bezbariérový přístup, zařízení pro sluchově postižené apod.). V neposlední řadě můžete v rámci tohoto procesu najít také pobočky, ve kterých vám poradí odborník z oblasti osobních financí, hypotečního financování nebo investic.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *