Česká spořitelna půjčka kalkulačka výhodnosti prozradí i parametry tohoto úvěru

Českou spořitelnu určitě není třeba jako největší tuzemskou banku nijak představovat. A to proto, že má na našem trhu dominantní postavení a také širokou škálu poboček, či produktů. Mezi ty se řadí jak klasické účty, tak samozřejmě také úvěry. A tím hlavním je Česká spořitelna půjčka kalkulačka, která je se samotnou žádostí spjata už mnoha lidem mohla ukázat jak konkrétní parametry daného úvěru, tak jim umožnila si o peníze také požádat. A proto se také zaměříme na to, co dané kalkulačka umí spočítat, ale i na to, jaké parametry daní půjčka má.

Co nám může Česká spořitelna půjčka kalkulačka spočítat?

V první řadě máme možnost navolit si, kolik si budeme chtít půjčit. Zde je rozmezí poměrně jasné, jelikož startovní suma je 20 000 Kč, zatímco finální poměrně příjemných a velmi zajímavých 700 000 korun českých. Volbu částky samozřejmě Česká spořitelna půjčka kalkulačka umožní kombinovat také s termínem splatnosti. Ten začíná už na období jednoho roku, přičemž maximální doba, po kterou můžeme úvěr mít, je doba sedmi let.

Jakmile si tedy zkombinujeme základní charakteristiku a parametry dané půjčky, máme možnost vidět vše potřebné, co se jí týká. Vidíme tak jak výši úrokové sazby u našeho úvěru, tak vidíme také celkové RPSN – tedy roční procentuelní sazbu nákladů. Zároveň přesně vidíme i to, kolik zaplatíme takzvaně navíc, nebo jak velká bude naše měsíční splátka. A to vše v rámci dvou variant úvěrového produktu, kam se řadí:

  • Úvěr s odměnou
  • Standardní úvěr
Pokračování článku  Co nabídne ČSOB internetbanking přihlášení do účtu?

Zjistěte také vaše výhody

To základní, co se týká úvěru a kalkulačky, jsme si již zmínili. Nyní je třeba říci, co dalšího nám může ukázat. V první řadě to je určitě výhoda spojená s možností odměnu. A to za řádné splácení. Pokud si tedy v rámci kalkulačky jasně nadefinujete svou půjčku, můžete ihned vidět, kolik vlastně získáte zpět. Pokud půjdete cestou maximální částky, není problém získat zpět třeba i sumu, která je větší než 50 000 korun českých. A to už se určitě vyplatí. Podotknout ale musíme, že je to hlavně orientační výpočet, což uvádí i samotná banka v rámci tohoto svého sdělení: „Tato nabídka není návrhem na uzavření smlouvy. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na schválení v rámci banky, na podepsání příslušné smluvní dokumentace a splnění všech podmínek pro získání ODMĚNY.“

Preferujete raději volbu nebankovní půjčky, vyzkoušejte Kredia půjčku a získejte peníze do několika hodin.

Jaké jsou podmínky získání?

Co vám sice kalkulačka neukáže, ale je dobré to vědět, to jsou podmínky získání dané půjčky. V tomto směru nečekejte nic nestandardního, jelikož kromě nutnosti doložit doklady totožnosti je třeba doložit také příjem. Pokud ale máte účet právě u České spořitelny, můžete si být jisti tím, dokládání příjmu není potřeba, jelikož při posuzování se banka sama podívá na to, kolik peněz vám z vaší práce měsíčně na účet vlastně chodí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *