Česká spořitelna Servis24. Možnost, jak spravovat finance online

Aby banka dokázala nabídnout služby, které odpovídají aktuálním požadavkům, je samozřejmě třeba, aby se zaměřila na několik aspektů, které lidé chtějí. Mezi standard současného trhu dnes zcela určitě patří i internetové bankovnictví.

Pokud budeme konkrétní, tak jedno z nich nabídne i Česká spořitelna Servis24to je jeho oficiální název a je k dohledání na stejnojmenné adrese, tedy Servis24.cz. Právě zde mají klienti banky možnost přihlásit se ke správě svého účtu. A to hned pomocí dvou možností, kterými jsou:

  • Klientské číslo a heslo
  • Klientský certifikát

Obojí je samozřejmě velmi dobře zabezpečeno, což vede k eliminaci případných krádeží vašich peněz tímto způsobem. Podporuje to ale také další systém, který je spojen s vaším telefonem. V praxi to znamenám, že Česká spořitelna Servis24 neakceptuje transakci, pokud ji neautorizujete pomocí kódu, který vám přijde ve vaší SMS zprávě.

Jak Česká spořitelna Servis24 získat?

Důležité je samozřejmě být klient banky a mít danou službu sjednanou. Obojí zařídíte na konkrétní pobočce tohoto bankovního domu, kde získáte také přístupové údaje, které potřebujete. Následně se už můžete dostat do vaší administrace, přes kterou můžete spravovat vše, co potřebujete.

Pokračování článku  Česká spořitelna nabízí půjčky – ale jsou výhodné?

Kromě klasiky, jako je správa vašich peněz, máte možnost vybírat i z celé řady dalších produktů, jako jsou produkty spořicí nebo úvěrové, stejně jako možnosti investování, popřípadě pojištění nejenom vaší osoby.

Co patří mezi nejvyužívanější funkce?

Funkčnost internetového bankovnictví je pro každého klienta stejná a měla by nabídnout vše, co se správou účtu souvisí. Tím hlavním jsou samozřejmě přehledy, stejně jako historie transakcí na všech vašich účtech. Logicky můžete také zadávat platby, a to jak v tuzemsku, tak i do zahraničí. Nastavit ale lze také platby trvalé – tedy trvalé příkazy. I ty vám Česká spořitelna  Servis24 umožní nastavit online, bez návštěvy pobočky. Mezi doplňkové služby patří i dobíjení kreditu, popřípadě i celá řada dalších věcí.

Chcete vědět, jak funguje aplikace Servis24? Přečtětem si zajímavý článek, který vás přesvědčí o výhodádch internetbankingu,

IB může být výhodné

Důvodem, proč internetové bankovnictví využívat, je také cenové hledisko. Většina plateb, ale i dalších nezbytností, které jsou zadané tímto způsobem, bývají účtovány levněji, než na pobočce. I proto dnes internetové bankovnictví doporučujeme a dokonce ho považujeme za nezbytnost dnešní doby. Navštěvovat totiž neustále pobočku banky je přežitek, který vám vezme nejenom mnoho času, ale i peněz. A pokud jste v tomto směru nováčkem, doporučujeme nejprve přečíst si několik zásad o bezpečnosti. Na ty upozorňuje i samotná banka a to v rámci své citace, která zní: „Vzhledem k bezpečnostní situaci na internetu doporučujeme dodržovat následující zásady. Jejich dodržováním minimalizujete možnost zneužití Vašich finančních prostředků.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *