Cetelem půjčka – kvalitní poskytovatel nebankovních úvěrů

V současné době platí, že segment nebankovních úvěrů umí nabídnout mnohem více, než segment úvěrů bankovních. Ideálním příkladem může být Cetelem půjčka, která je známým poskytovatelem, se kterým je spojena jistota stability, jistota jasně daných podmínek a také jistota rychlosti. Onen produkt, který společnost nabízí, nese název Osobní půjčka Cetelem a je určený každému, kdo zkrátka potřebuje finance, a to bez nutnosti dokládání účelu, popřípadě i bez nutnosti toho využít peníze pouze na určité věci. Pojďme se tedy podívat na konkrétní charakteristiku.

Kolik může Cetelem půjčka nabídnout?

To, co vás samozřejmě může zajímat nejvíce, to jsou logicky informace o tom, kolik vám může Cetelem půjčka nabídnout peněz. Částka, která je k dispozici začíná na sumě příjemných 20 000 korun českých. Z této sumy se však lze dostat až na desetinásobek, tedy konkrétně na částku 200 000 korun. Následně je možné zvolit si i délku splácení. Ta bývá naprosto standardní, a to v rozmezí 6 – 84 měsíců. Právě každý měsíc je následně nutné poslat společnosti jednu splátku.

Pokračování článku  Hledáte vhodnou půjčku? My vám ji najdeme za minutu

Nejenom na cokoliv

Jelikož jsme zmínili, že Cetelem půjčka může být použita skutečně na cokoliv, musíme tyto informace uvést skutečně na pravou míru. V daném směru totiž existují i další varianty této půjčky. Ty počítají s tím, že sumu využijete konkrétně. V takovém případě se jedná o možnosti, jakými jsou:

  • Nové auto
  • Ojeté auto
  • Rekonstrukce
  • Nábytek
  • Nemovitost

V daném směru tak máme možnost půjčit si i jiné sumy, než jsou k dispozici u půjčky klasické. Budeme-li opět o něco konkrétnější, tak v případě nemovitosti není problémem půjčit si i jeden milion korun na dobu 120 měsíců.

Výhody rozhodně potěší

S půjčkou jsou ale spojeny i různé výhody, které jako žadatelé rozhodně oceníte. Mezi ten hlavní patří nízká úroková sazba, od 6,9 procent ročně. Mimo to se nemusíte bát ani případných poplatků, třeba za schválení, nebo vedení. Vše doplňuje fakt, že lze využít vrácení splátek, kterých může být až 10. I to jsou podmínky, které vás jako žadatele mohou zaujmout. Samozřejmě nemalým pozitivem je určitě i rychlé vyřízení za pár dní, které je spjato s možností online žádosti.

Pokračování článku  Osobní půjčka Cetelem - zelený mužíček a jeho nabídka
Využít, nebo ne?

Pokud plánujete půjčku, je samozřejmě vždy lepší jít do banky. Pokud vás odmítne, je Cetelem půjčka určitě velmi kvalitní alternativou. A to i díky stabilitě samotné společnosti, což je také jeden z důvodů, proč ji doporučujeme. Navíc je Cetelem i odpovědným poskytovatelem s jasně daným úvěrovým desaterem. Jedním z bodů je třeba i tvrzení: „Zvážím, co si plánuji pomocí úvěru pořídit a zda to skutečně potřebuji. Pokud si beru půjčku na hmotnou věc, měl bych z ní mít užitek i potom, co ji splatím.“ A podle něho byste se logicky měli řídit i vy. Pokud však nebudete, může to společnost poznat a peníze vám nepůjčí. A to aby vás ochránila před případnými dalšími dluhovými problémy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *