Chcete půjčku a nemáte práci? Půjčky bez doložení příjmu pomohou!

Nejenom, že řada z nás nemá nijak velkou mzdu, ale je i řada těch, kteří nemají ani žádnou práci. Pokud bychom byli v tomto směru konkrétní, tak je třeba citovat i zprávu Deníku, která uvádí „Hlavním problémem České republiky byla podle respondentů nicméně nezaměstnanost. Jako jeden ze dvou hlavních problémů ji jmenovalo 40 procent dotazovaných“ S tím tak souvisí třeba i to, že řada lidí pracuje načerno a dostává tak mzdu bokem. To může znamenat problémy ve chvíli, kdy potřebuje půjčku.

Naštěstí jsou možnosti, jak o ni zažádat i bez toho, že peníze nemáte. A u koho? Pojďme se podívat.

Půjčky před výplatou

Ačkoliv název zní jakkoliv vtipně, hlavně v souvislosti s nezaměstnaností, daným půjčkám se skutečně tak říká. Využíván je ale i termín mikropůjčky. Obecně se jedná o půjčky bez doložení příjmu, v rámci kterých lze získat peníze v podobě menších sum, řádově ve výši několika stovek, nebo několika tisíc korun. Ty jsou poskytovány i na kratší dobu, většinou v délce jednoho kalendářního měsíce.

Pokračování článku  Je sjednaná SMS půjčka ihned? Jak taková půjčka funguje?

Výhody rozhodně mají, a to hlavně jistotu vyřízení do několika desítek minut, online žádost, vyřízení bez osobních schůzek a papírování, nebo i neúčelovost daného úvěru. Kdo je tedy ve finanční tísni, tomu tyto peníze přijdou vhod. Pozor však na úroky, na které musíme upozornit. Ty jsou natolik vysoké, že měsíčně přeplatíte i 30 procent půjčené sumy. A kdo půjčí:

Klasické nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Řešení finančních problémů ale lidé směřuje i do klasického nebankovního sektoru, který je nejvíce podobný bankám. Přesto však nabídne mnohem lepší podmínky. Ty souvisí především s tím, že není nutné dokládat příjem standardní cestou. Mnohdy totiž postačí třeba výpis z účtu, na základě kterého je vidět, že se jedná o bonitního klienta. Další možností je ale i spolužadatelem.

Částky, které si lze půjčit, se pohybují v řádech několika desítek tisíc a jsou již spojeny s klasickým měsíčním, popřípadě týdenním splácením. Ačkoliv úroky jsou výhodnější než u výše uvedené možnosti, stále zaostávají za bankami. Ty ale půjčky bez doložení příjmu nenabízí. Konkrétní poskytovatelé jsou:

  • Home Credit
  • Cofidis
  • Provident
Pokračování článku  Jaké výhody a nevýhody přináší půjčka se zástavou nemovitosti?

Půjčky ručené nemovitostí

Poslední variantou jsou půjčky ručené nemovitostí. Zde mohou jít poskytnuté sumy i do milionů. Je ale třeba podotknout, že vše se odvíjí od hodnoty nemovitosti – domu, bytu, pozemku či další stavby. Ideálním zástupcem tohoto segmentu je společnost Acema Credit. A jako důkaz, že je to skutečně jednoduché, uvádí na svém webu toto sděleni: „BEZ prověřování registrů a zjišťování příjmů“. Není tedy problém požádat si i zde, pokud máte čím ručit. Výhodou je to, že často danou nemovitost může poskytnut i někdo z vašich blízkých, pokud vám věří a vy si jste také jisti splacením.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *