money, profit, finance

Chcete začít s investováním? Vyzkoušejte investici do P2B půjček

Pokud uvažujete o investování a hledáte způsob, jak získat stabilní výnosy, mohou být P2B (peer-to-business) půjčky zajímavou možností. Investice do P2B půjček totiž představuje poskytnutí financí malým a středním podnikům prostřednictvím online platformy, která propojuje investory a žadatele o půjčky. Půjčky jsou navíc zajištěny aktivy podniků, což zvyšuje bezpečnost investice. Jaké další výhody vám dokáže nabídnout?

P2B půjčky nabízí pasivní příjem i úplným začátečníkům

P2B půjčky představují relativně novou formu investování, která se rychle rozvíjí díky rostoucímu počtu online platforem nabízejících tuto službu. Investoři mohou poskytnout finanční prostředky malým a středním podnikům s výnosy v řádu několika procent ročně. Proto mohou být P2B půjčky zajímavou alternativou k tradičním investičním nástrojům, jako jsou akcie nebo dluhopisy.

Vhodné jsou však i jako forma investování pro začátečníky, kteří se tak vyhnou zbytečně vysokému riziku. Velkou výhodou je zejména to, že riziko může být minimalizováno díky tomu, že jsou P2B půjčky zajištěny aktivy podniků, jimž jsou poskytnuty. Pokud tedy podnik selže, mají investoři nárok na získání svého podílu z jeho aktiv. Navíc většina online platforem, které nabízejí P2B půjčky, umožňuje snadné a rychlé vytvoření investičního účtu. Investovat tak můžete začít už během pár hodin.

Pokračování článku  Pronájem kanceláře – pro koho je vhodný a kdy se do něj vyplatí investovat?

Spolehněte se na kvalitní investiční platformu

Pokud chcete začít investovat do P2B půjček, budete k tomu potřebovat kvalitní investiční platformu. Jednou z nich je například Bondster, jež se řadí mezi jedny z nejvíce důvěryhodných a kvalitních investičních platforem na trhu. Jejím cílem je poskytnout investorům kvalitní investiční příležitosti a zároveň minimalizovat rizika spojená s investováním.

Investiční platforma je také regulována Českou národní bankou a je součástí kompenzačního fondu, což znamená, že jsou vaše investice zabezpečeny až do výše 100 tisíc EUR. Kromě toho na vás čeká jednoduché a rychlé investování, rozsáhlá nabídka investic, výhodné podmínky a minimální riziko.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *