Citibank online a nabízené služby

Internet je samozřejmou součástí našich životů. Vždyť den ode dne stoupá počet těch, kteří ho využívají třeba k práci, nebo zábavě. Samozřejmostí je, že ho můžeme využívat také v rámci našich běžných životů. A jak konkrétně? To nám vysvětlí a půjčku nabídne Citibank online. Jak už napovídá sám název, na mysli máme situaci, kdy budeme prostřednictvím internetu spravovat náš účet. Pokud ho máte vedený u této banky, máte jedinečnou možnost ho začít spravovat rychle, efektivně a s jistotou vysoké bezpečnosti.

Jaké možnosti Citibank online nabídne?

Nejprve se podívejme na to, jaké dvě hlavní možnosti se u této banky nabízejí. Začneme tou běžnější, kterou je základní internetové bankovnictví. Tedy možnost taková, kdy spravujeme náš účet prostřednictvím našeho počítače, nebo našeho notebooku. Podíváme-li se na základní charakteristiku, je dobré citovat samotnou banku: „Internetové bankovnictví Citibank Online je bezpečné a jednoduché. Jeho zřízení a vedení je zdarma. Šetří Váš čas, protože své finance můžete obsluhovat z pohodlí domova či kanceláře.

Pokračování článku  Kdo dnes nabídne bankovní účet bez poplatků?

Zapomínat bychom neměli ani na druhou možnost, kterou Citibank online dokáže nabídnout. V tomto směru platí, že máme k dispozici platformu, která je určená pro naše mobilní telefony, stejně jako pro naše tablety. Jde o to, že můžeme jednoduchým způsobem využívat mobilní bankovnictví. I to je dnes spjato s několika výhodami – zvláště s ohledem na to, že máme přehled o našem účtu neustále při sobě.

Informace o dění na účtu je základ

Ať už zvolíte první nebo druhou variantu, budete mít jistotu toho, že je vše jednoduché, rychlé a intuitivní. Začít musíme základní funkčností, v rámci které nám Citibank online umožní mít dokonalý přehled o našich bankovních účtech. Díky tomu máme jistoty spojené s tím, že můžeme velice jednoduše a velice rychle kontrolovat to, co se na našem účtu děje. Primárně potom monitorujeme:

  • Konkrétní příchozí platby
  • Všechny odchozí platby
  • Transakce realizované platebními kartami

Účet můžeme také jednoduše ovládat

Získat pouze přehledy by však bylo poměrně málo. I proto nesmíme zapomínat také na to, že pomocí této možnosti lze náš účet také ovládat. Můžeme tak jednoduše a rychle zadávat třeba platby. Pokud o nich mluvíme, nemusí se nutně jednat jenom o takové platby, které jsou spojeny s jednorázovým tuzemským platebním stykem. Může jít také o styk mezinárodní, stejně jako o zřizování pravidelných plateb, popřípadě může jít také o realizaci inkas a dalších platebních variant.

Podnikatelé, využijte půjčku od Citibank pro rozvoj vašeho podnikání.

Mluvíme-li o platbách, nesmíme zapomínat třeba také na online převody, v rámci Citibank online, které jsou spojeny také s možností expresních plateb. Tou poslední možností, kterou lze uskutečnit je také založení různých produktů. Mezi nejznámější a rozhodně nejzajímavější dnes patří třeba termínované vklady. I to je dobrou cestou, jak můžeme bankovnictví jednoduchým způsobem využívat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *