Co může nabídnout FIO banka internetbanking?

Dnes už má každá banka na našem trhu v rámci svých komplexních služeb také možnost přihlásit se do internetového bankovnictví. V tomto směru samozřejmě platí, že to by mělo být především jednoduché, stejně jako maximálně bezpečné. Ideálním příkladem může být FIO banka internetbanking. Právě tato banka se může pyšnit tím, že aktuálně nabídne jednu z nejmodernějších možností, jak správu účtu prostřednictvím internetu realizovat rychle a jednoduše.

Aktuálně jsou k dispozici 2 verze

Pokud je něco na tomto internetovém bankovnictví zajímavé, potom je to zcela jistě možnost využívat jeho dvě hlavní verze. Pokud máme být konkrétní, nabídne FIO banka internetbanking starší verzi, ale také aktuální modernizovanou verzi. Jako klienti tak máte možnost vybrat si tu, na kterou jste zvyklí. Přihlášení je v obou případech stejné a jsou k němu potřeba dvě důležité věci. Tou první věcí je uživatelské jméno a tou druhou je samozřejmě neméně důležité heslo.

Pokračování článku  Moje KB banka přihlášení

Co nám FIO banka internetbanking umožní?

Základem je samozřejmě správa našich financí. Nejenom, že tak máme možnost jednoduše sledovat různé finanční toky, ale máme logicky také možnost zadávat různé příkazy k úhradě. Pokud budeme konkrétní, tak mezi nejvyhledávanější možnosti v současné době patří:

  • Tuzemská platba
  • Zahraniční platba
  • Zadání trvalého příkazu

Tím ale pozitiva určitě nekončí, jelikož dále máme možnost sledovat transakce o našich platebních kartách, máme možnost jednoduše upravovat limity na výběry z karet nebo bankomatů, stejně jako můžeme aktivovat SIPO, pro automatické strhávání plateb.

Tip pro čtenáře: Hledáte nejbližší bankomat ve svém okolí? Vyzkoušejte na bankomaty-mapa.cz

Na internetu i v mobilu

Dnes má FIO banka internetbanking výhodu i v tom, že je k dispozici hned na několika platformách. Jednou z nich je možnost klasického počítače, kdy správu svého účtu realizujete prostřednictvím internetového prohlížeče. Druhou možností je poté situace, kdy si stáhnete aplikaci a vše vyřizujete prostřednictvím mobilního telefonu. Samozřejmě i zde si můžete být jisti především celkovou bezpečností, o které banka říká také toto: „Fio banka, a.s. po svých klientech nikdy nepožaduje, aby svoje přihlašovací údaje k elektronickým aplikacím zadávali na jiném místě, než k tomu určeném přihlašovacím formuláři na domovských stránkách banky www.fio.cz

Pokračování článku  Co nabídne Moje ZUNO online?

Bez návštěvy poboček

Posledním pozitivem, které je třeba zmínit je i to, že v rámci bankovnictví není problémem také to, že řadu služeb můžete vyřídit bez návštěvy banky. Příkladem je třeba vyřízení platební karty, stejně jako případné sjednání kontokorentu. To vše vede k tomu, že je dané bankovnictví skvělou pomůckou pro každého, kdo má zájem na tom spravovat svůj účet bezpečně, jednoduše a kdykoliv. I proto je daný systém pozitivně hodnocen jak námi samotnými, tak i odborníky.

Zhodnocení: Máte-li účet u FIO, určitě doporučujeme internetbanking používat. Kromě toho, že je zdarma vám samozřejmě ušetří hlavně velké množství práce a také starostí.

One comment

  1. Dobrý den, nejde mi přihlásit se do interbankingu. Ještě včera jsem se přihlásila bez problémů. Prosím poraďte.

    Marie Duffková 603411298

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *