Co může nabídnout Tesco půjčka bez doložení příjmu?

Do obchodu Tesco nemusíme nutně chodit jenom nakupovat, jelikož v rámci rozšiřování svých aktivit nabídne tato firma i řadu dalších věcí. Mimo možnosti telefonování je to také Tesco půjčka bez doložení příjmu. Tedy úvěrový produkt, který můžeme získat hned dvěma způsoby.

První možností je buď osobně, a to na příslušném obchodním místě. Druhou variantou je to, že je půjčka nabídnuta online, prostřednictvím webových stránek společnosti.

Pojďme se podívat na to, jaké jsou konkrétní parametry tohoto úvěrového produktu a co všechno nám vlastně může nabídnout.

Kolik nám Tesco půjčka bez doložení příjmu nabídne peněz?

Tou nejdůležitější informací je určitě to, kolik si můžeme půjčit. V tomto směru se typ půjčky nijak výrazně neliší od klasických nebankovních společností. Pokud tedy budeme konkrétní, máme možnost získat částku začínající na hodnotě 20 000 Kč a končící na sumě 150 000 korun českých. Je samozřejmě jasné, že spolu s částkou si můžeme navolit také délku splácení, od čehož se následně odvíjí i výše měsíční splátky. Nejnižší délkou je doba 36 měsíců, přičemž tou nejdelší, po kterou můžeme půjčku mít, je doba 84 měsíců.

Pokračování článku  Věděli jste, že existuje i bezhotovostní půjčka od Provident?

Jaké jsou podmínky získání?

Pokud budeme žádat online, je celý proces realizován prostřednictvím telefonního hovoru., Na pobočce je vše probíráno osobně. V obou případech je ale nutné, abychom měli k dispozici potřebné dokumenty, bez kterých zkrátka nemůže být Tesco půjčka bez doložení příjmu poskytnuta. Mezi tyto dokumenty patří:

  • Dva doklady totožnosti
  • V případě OSVČ živnostenský list
  • Pokud jsme zaměstnaní, informace o zaměstnavateli

To je to jediné, co k vyřízení půjčky stačí. Následně jsou tyto informace ověřeny, a pokud je vše v naprostém pořádku, mohou být peníze vaše. Nejenom, že je můžete utratit za cokoliv, ale zároveň je můžete získat buď na účet, nebo mohou být v hotovosti, a to na vybraných přepážkách dané Tesco sítě.

Jaké výhody Tesco půjčka má?

Zmíněné parametry jsou tedy jasné a tak je dobré zaměřit se také na několik výhod, které Tesco půjčka bez doložení příjmu má. Mezi ty hlavní patří jistě možnost vrácení poloviny úroků zpět. V tomto případě tak můžeme půjčku doporučit, jelikož svou výhodností se řadí mezi ty nejlepší nebankovní společnosti. Stejně tak je ale třeba zmínit i další výhody, které společnost sama píše na svém webu. Jedná se o tyto. „Neplatíte žádný poplatek za vyřízení půjčky, vedení účtu, ani za předčasné splacení

Pokračování článku  Rychlá půjčka bez potvrzení příjmu – snadná možnost, jak přijít k penězům

Vše poté doplňují i další klady, jako jsou body na vaší Clubcard, popřípadě možnost se pojistit v rámci schopnosti splácet, nebo také hýbat se splátkami. Tím se rozumí možnost si je zvýšit nebo snížit, změnit termín, popřípadě si je kompletně odložit na jiné datum. I to je samozřejmě velká výhoda, kterou ne každý může nabídnout.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *