Co může nabídnout Tesco půjčka bez doložení příjmu?

Do obchodu Tesco nemusíme nutně chodit jenom nakupovat, jelikož v rámci rozšiřování svých aktivit nabídne tato firma i řadu dalších věcí. Mimo možnosti telefonování je to také Tesco půjčka bez doložení příjmu. Tedy úvěrový produkt, který můžeme získat hned dvěma způsoby.

První možností je buď osobně, a to na příslušném obchodním místě. Druhou variantou je to, že je půjčka nabídnuta online, prostřednictvím webových stránek společnosti.

Pojďme se podívat na to, jaké jsou konkrétní parametry tohoto úvěrového produktu a co všechno nám vlastně může nabídnout.

Kolik nám Tesco půjčka bez doložení příjmu nabídne peněz?

Tou nejdůležitější informací je určitě to, kolik si můžeme půjčit. V tomto směru se typ půjčky nijak výrazně neliší od klasických nebankovních společností. Pokud tedy budeme konkrétní, máme možnost získat částku začínající na hodnotě 20 000 Kč a končící na sumě 150 000 korun českých. Je samozřejmě jasné, že spolu s částkou si můžeme navolit také délku splácení, od čehož se následně odvíjí i výše měsíční splátky. Nejnižší délkou je doba 36 měsíců, přičemž tou nejdelší, po kterou můžeme půjčku mít, je doba 84 měsíců.

Pokračování článku  Proč jsou nebankovní půjčky ihned na účet tak oblíbené?

Jaké jsou podmínky získání?

Pokud budeme žádat online, je celý proces realizován prostřednictvím telefonního hovoru., Na pobočce je vše probíráno osobně. V obou případech je ale nutné, abychom měli k dispozici potřebné dokumenty, bez kterých zkrátka nemůže být Tesco půjčka bez doložení příjmu poskytnuta. Mezi tyto dokumenty patří:

  • Dva doklady totožnosti
  • V případě OSVČ živnostenský list
  • Pokud jsme zaměstnaní, informace o zaměstnavateli

To je to jediné, co k vyřízení půjčky stačí. Následně jsou tyto informace ověřeny, a pokud je vše v naprostém pořádku, mohou být peníze vaše. Nejenom, že je můžete utratit za cokoliv, ale zároveň je můžete získat buď na účet, nebo mohou být v hotovosti, a to na vybraných přepážkách dané Tesco sítě.

Jaké výhody Tesco půjčka má?

Zmíněné parametry jsou tedy jasné a tak je dobré zaměřit se také na několik výhod, které Tesco půjčka bez doložení příjmu má. Mezi ty hlavní patří jistě možnost vrácení poloviny úroků zpět. V tomto případě tak můžeme půjčku doporučit, jelikož svou výhodností se řadí mezi ty nejlepší nebankovní společnosti. Stejně tak je ale třeba zmínit i další výhody, které společnost sama píše na svém webu. Jedná se o tyto. „Neplatíte žádný poplatek za vyřízení půjčky, vedení účtu, ani za předčasné splacení

Pokračování článku  Kdo mi opravdu půjčí? Častá otázka zoufalých žadatelů o půjčku

Vše poté doplňují i další klady, jako jsou body na vaší Clubcard, popřípadě možnost se pojistit v rámci schopnosti splácet, nebo také hýbat se splátkami. Tím se rozumí možnost si je zvýšit nebo snížit, změnit termín, popřípadě si je kompletně odložit na jiné datum. I to je samozřejmě velká výhoda, kterou ne každý může nabídnout.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *