Co nabídne ČSOB internetbanking přihlášení do účtu?

Spravovat svůj účet už nemusíme jenom na pobočce naší banky, nebo v rámci telefonního bankovnictví. S rozvojem internetu totiž současné banky přicházejí také s rozvojem možností toho, jak své účty spravovat mnohem efektivněji. Dobrým příkladem je určitě ČSOB internetbanking přihlášení do účtu. Tato banka nejenom že patří mezi největší na trhu, ale její internetové bankovnictví se pyšní mnoha službami, výhodami a dobrou bezpečností. Ostatně to potvrzují možnosti samotného přihlášení, kdy lze využít:

  • Identifikační číslo, PIN a ověřené pomocí SMS klíče
  • Čipovou kartu

Jaké klasické operace nám ČSOB internetbanking přihlášení do účtu umožní?

Podívejme se nejprve na ty základní operace, které s ovládáním účtu tímto způsobem přímo souvisí. Zde jistě nebudete překvapeni tím, že se jedná o poměrně klasické možnosti správy vašeho bankovního účtu. Můžete zjišťovat aktuální zůstatky, můžete sledovat historii transakcí, stejně jako sledovat stavy vašich karet. Samozřejmou funkcí, kterou ČSOB internetbanking přihlášení do účtu nabídne je zasílání plateb. Nejenom jednorázových, protože zadat lze i ty trvalé, nebo lze zřídit povolení k inkasu.

Pokračování článku  Úvěry na cokoliv jsou dostupné i v nebankovním sektoru

Nechybí však možnost sledovat a spravovat i jiné produkty, než jsou jenom běžné účty. Jsou to třeba sjednané investice klasické, nebo investice do podílových fondů. Dále jsou to produkty, jako je penzijní připojištění a podobná spoření.

Jaká další funkčnost je k dispozici

To hlavní máme zmapováno a můžeme se tedy podívat na další oblasti samotné funkčnosti. Zde nám ČSOB internetbanking přihlášení do účtu umožní třeba dobíjet kredit na našich předplacených kartách u současných operátorů. Můžeme ale také nastavovat různé notifikace. Při jakémkoliv pohybu na účtu nám tak může přijít SMS zpráva, stejně jako nám může přijít třeba email. Pozitivem IB je také možnost žádat si jednoduše o řadu produktů z pohodlí domova.

Jaké jsou klíčové výhody?

Funkčnost máme zmapovánu a tak se můžeme podívat i na několik klíčových výhod. K těm patří jak nepřetržitý přístup k penězům, tak i možnost úspor. Transakce zadané tímto způsobem jsou výrazně levnější než ty zadané klasicky na pobočce. Dále však můžeme ušetřit i mnoha času, protože návštěvy poboček se stanou minulostí. Ovládání potěší i méně zdatné uživatele počítačů, protože je nejenom jednoduché, ale je také intuitivné. Zkrátka obsluhu svého účtu zvládne každý. A že internetové bankovnictví není jedinou možností, to dokazuje i citace na stránkách banky: „Vyberte si z naší nabídky moderních a rychlých nástrojů elektronického bankovnictví to nejlepší, co potřebujete k obsluze vašich účtů pomocí počítače, pevné telefonní linky nebo mobilního telefonu.“ Říci však musíme, že je v posledních letech zaručeně nejvyhledávanější možností pro většinu klientů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *