Co nabídne Erasvět internetové bankovnictví?

Ovládat bankovní účet prostřednictvím internetu je dnes něco, co vyhledává stále více lidí. Je tedy více než jasné, že se poohlíží po takové bance, která tuto možnost nabídne. Podívejme se proto na to, co nabídne Erasvět internetové bankovnictví, tedy internetbanking, který je spojený právě s bankou Era, kterou mnozí znají také pod označením Poštovní spořitelna. Výhody, které jsou s ní spojeny, je hned několik. Jednou z takových jsou i důvody, proč bankovnictví používat. Patří mezi ně:

  • Pohodlí spojené s vyřízením vašich požadavků
  • Odpadá nutnost navštěvovat konkrétní pobočku
  • Získáte možnost sjednávat si produkty online

Základem jsou klasické funkce

Podíváme-li se konkrétně na několik hlavních možností a funkcí, rozhodně musíme začít těmi klasickými. O co konkrétně jde? Třeba o možnost zjišťovat a sledovat přehledy související s vaším účtem. Tím ale možnosti nekončí, jelikož můžete pohodlně zadávat jak tuzemské, tak i evropské platby.
Samozřejmostí je i to, že přístup lze realizovat prostřednictvím počítače, notebooku, ale stejně tak i tabletu nebo mobilního telefonu. I to celkově přispívá k pohodlnosti a možnosti správy odjinud.

Pokračování článku  Jaké služby jsou k dispozici v segmentu CSAS Osobní finance?

Erasvět internetové bankovnictví nabídne i nadstandardní funkce

Které to jsou? Třeba možnost si řadu produktů jednoduše online sjednávat, a to na základě několika kliků. Nejsou to ale jediné nadstandardní funkce, protože stejně tak můžete spravovat své půjčky, u kterých dokonce lze navyšovat i množství peněz, které chcete využívat. Mezi zajímavé funkce patří i možnost zvolit si přihlašovací údaje dle svého, díky čemuž Erasvět internetové bankovnictví může přispět k lepšímu zabezpečení.

Sjednání je bezplatné

Výhodou je určitě ti to, že samotné sjednání, tejně jako využívání je bezplatné. Možnosti, kde založit jsou celkem tři. Buď je to v rámci standardní Era pobočky. Druhou možností, jak si můžete Erasvět internetové bankovnictví zřídit, je i finanční centrum konkrétní České pošty. Jde především o přepážky na větších poštách. Třetí variantou je obchodní zástupce Českomoravské stavební spořitelny, který je také oprávněn vám danou platformu aktivovat a umožnit vám využívat její funkce, ale i výhody.

Prvním krokem k založení je samozřejmě nutnost vyplnit konkrétní žádost, kterou následně odevzdáte na kontaktním místě či do rukou obchodního zástupce. Na základě vaší identifikace a přijetí žádosti může dojít k oficiálnímu zřízení. Zde je dobré podotknout také to, že aby Erasvět internetové bankovnictví fungovalo, je třeba mít aktualizovaný i váš počítač. Základem je hlavně internetový prohlížeč. Konkrétně web banky uvádí toto: „Internetový prohlížeč se 128bitovým šifrováním, povoleným skriptováním a cookies, s nejnovější aktualizací.“ V takovém případě máte jistotu, že vše bude fungovat tak, jak má.

2 comments

  1. Vážení, řeknu vám, že jste to pěkně podělali, s tím vylepšením pro přihlášení. Pokaždé to musím hledat někde jinde. Bylo by lepší to vrátit do původního stavu, aby se klient mohl přihlásit. Pokud se to nezlepší, uvažuji o jiném bankovním domu. Zdravím.

  2. Cetelem je velmi neseriozní ,nabízí kreditní karty s nízkým úrokem a sam si je pak upravuje a také takže se vám může stát,jako nám že zjistite že mate úrokovou sazbu 26 procent.Jsou to lichváři,Cetelem už NIKDY více…jsou nekorektní a spoustu zaměstnanců na telefonu je arogantních a nepříjemných,rychle pryč od nich..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *