Co nabídne Japonská půjčka?

Pokud se podíváme na produkt nesoucí název Japonská půjčka, můžeme získat dojem, že jde o zcela nový úvěrový produkt. Na jednu stranu to tak může skutečně být. Na druhou stranu se ale o novinku přímo nejedná, jelikož jde o půjčku, které se v minulosti jmenovala Click Credit. Aktuálně tedy změnila své jméno, ale všechny výhody zůstaly zachovány. Podívejme se tedy na to, co konkrétně může daný úvěrový produkt nabídnout.

Kolik peněz Japonská půjčka nabídne?

Začít musíme tím nejdůležitějším, a to jsou částky, které jsou aktuálně k dispozici. Podíváme-li se na ně konkrétně, tak jasně reprezentují právě segment mikropůjček, kam Japonská půjčka také spadá. Tou nejnižší částkou, která je aktuálně k dispozici, je suma 1 000 Kč. Naopak sumou nejvyšší je částka 4 999 korun českých. O konkrétní sumu je možné požádat jednoduše online. Poskytována je na celých 30 kalendářních dní.

Důležité je dodat, že pro prověřené klienty má tento poskytovatel k dispozici něco navíc. A to klasickou půjčku, které může mít splatnost i jeden celý rok. V tomto případě můžeme mluvit také o výrazně vyšší částce, která může dosáhnout sumy až celých 50 000 korun českých. Jak bylo zmíněno, je určena jenom pro prověřené klienty, kteří si v minulosti už půjčili.

Pokračování článku  Soukromá půjčka na směnku ihned – vyplatí se, nebo ne?

Výhodnost převyšuje konkurenty

Není to jenom zajímavý výběr částek, se kterým Japonská půjčka přichází. Poměrně zajímavou výhodou je také výhodnost. Pokud se na ni podíváme konkrétně, tak za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte navíc jenom 33 korun českých. Nízký je ale i poplatek za případné prodloužení. I to jasně ukazuje, jak je tento úvěr zajímavý. Mimo nízkého úroku však lze získat i peníze zcela zdarma. Co pro to udělat? Stačí jediné, a to vrátit půjčku do čtrnácti dní od samotné žádosti. I to je dokonalá ukázka toho, jak je tento úvěr více než zajímavý.

Kdo může půjčku získat?

Platí, že půjčka je vhodná téměř pro každého, kdo ji potřebuje. Jelikož spadá do segmentu mikropůjček, nejsou a žadatele kladeny žádné vysoké nároky. Pokud se podíváme na několik konkrétních podmínek, patří mezi ně třeba tyto:

  • Hlavní podmínkou je plnoletost
  • Bez dokládání příjmu a dalších informací
  • Bez nutnosti tištěných smluv a jiné administrativy


Díky tomu dochází také k rychlému vyřízení, které nemusí trvat déle, než 10 minut. Vše proběhne jednoduše, z pohodlí domova. A kdo za danou půjčkou konkrétně stojí? Je to známá nebankovní společnost, která poskytuje i úvěry klasické, nebo spotřebitelské. Jde o společnost Home Credit, která tak pomocí tohoto produktu láká hlavně ty žadatele, kteří mají finanční problémy a kterým tak může nabídnout právě tento produkt. A co o něm říká? „Nejlepší nebankovní rychlá půjčka v Česku. Vyplňte on-line žádost a do 1 minuty se dozvíte výsledek.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *