Co nabídne Moje ZUNO online?

Pokud se dnes podíváme na nabídku jakékoliv banky, nechybí rozhodně možnost spravovat bankovní účty jednoduše, online. Přesně to nabídne také Moje ZUNO online. Tedy přístup k internetovému bankovnictví, který je dostupný na adrese moje.zuno.cz.

Právě zde tak mají klienti možnost se přihlásit. Jak? Velice jednoduše, pomocí dvou nezbytných údajů. Jedním z takových je klientské číslo a druhým je samozřejmě heslo. Aby bylo přihlášení možné, je nejprve třeba stát se klientem banky. Teprve poté je daný přístup aktivován a klienti tak mohou svůj účet spravovat prostřednictvím této možnosti. Proto se podíváme na to, co Moje ZUNO online vlastně nabídne.

Základem služby Moje ZUNO online je správa účtů

To hlavní, bez čeho se dnes žádné internetové bankovnictví neobejde a ani Moje ZUNO online není v tomto směru výjimkou, je správa účtu. Zde tak není problémem podívat se nejenom na to, kolik máme na účtu peněz, nebo jak je to s konkrétními výpisy. Samozřejmostí je také to, že nám daná aplikace umožní sledovat jednotlivé transakce. S jistotou toho, že je můžeme sledovat v reálném čase, stejně jako v různých časových úsecích. Máme tak možnost sledovat jak příchozí, tak i odchozí platby, nebo transakce karetní.

Pokračování článku  Jak realizovat ING konto vstup na účet?

Samozřejmostí je i zadávání příkazů

Určitě budete mít jako klienti banky jistotu i v tom, že prostřednictvím internetu lze také zadávat platební příkazy. Podíváme-li se konkrétně na tyto možnosti, potom jde bez potíží zadat například:

  • Jednorázový platební příkaz
  • Trvalý příkaz
  • Povolení k inkasu

Danými příkazy myslíme hlavně možnosti, kdy realizujeme tuzemskou platbu. Problémem ale není ani to, pokud chceme realizovat také platbu zahraniční. I to nám Moje ZUNO online samozřejmě umožní, a to velmi jednoduchým způsobem. A z pohodlí domova, jelikož stačí pouze počítač nebo notebook. Stejně tak se neobejdete bez mobilu, kterým potvrdíte transakci. O tom více už samotná banka: „Aktivní transakce ověřuje ZUNO pomocí sms kódu. Sms kód má šest číslic a je doručen na vámi registrovaný mobil. Odesílatelem je vždy ZUNO. Při potvrzovaní transakce nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou všechny údaje správné. Máte-li pochybnosti, nepotvrzujte transakci.“

Lze také nastavovat své služby

Pokud máte v rámci účtu sjednány i různé služby, není nutné je upravovat, nebo jinak modifikovat nutně jenom na pobočce. I v tomto směru přijde vhod internetové bankovnictví. Jednoduše tak najdete vše, co hledáte a máte možnost samotné úpravy. Totéž platí i v případě, kdy potřebujete prostřednictvím aplikace něco zařídit nebo vyřídit, nebo sjednat či objednat zcela nový produkt. I to je možné.

Díky dané všestrannosti tak hodnotíme službu Moje ZUNO online rozhodně pozitivně, jelikož ušetří hlavně mnoho času a starostí. Pouze apelujeme na nutnost dodržování bezpečnostních zásad. Ty začínají třeba dobře zvoleným bezpečnostním heslem a končí nutností se vždy odhlásit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *