Co nabídne Unikredit banka internet banking?

Internetové bankovnictví je dnes ideální cestou, jak můžeme spravovat nejenom naše bankovní účty. Aby to bylo co možná nejjednodušší, nabízí banky řadu možností, jak na to. Mezi ty patří třeba to, že lze využít:

  • Počítač a notebook
  • Chytrý telefon
  • Tablet

Samozřejmě ne každá banka nabídne všechny možnosti. Máme-li být konkrétní, Unikredit banka internet banking zmíněné varianty k dispozici má. My se aktuálně podíváme především na to, co konkrétně můžeme pomocí internetového bankovnictví dělat.

Přehledy jsou základ

Většina lidí používá Unikredit banka internet banking k tomu, aby zjistila vše, co se na jejich konkrétních bankovních účtech děje. Máme-li být skutečně konkrétní, potom je základem přehled o historii plateb, stejně jako přehled o nich samotných v reálném čase. Nejsou to ale jenom běžné platby, jelikož to mohou být také informace o debetních kartách, stejně jako o kartách kreditních, nebo o cenných papírech.

To vše po přihlášení zjistíme. A kdy? Na to odpovídá samotná banka: „Online Banking je moderní, bezpečný a efektivní způsob řízení financí prostřednictvím internetu 24 hodin 7 dní v týdnu. Pro zabezpečení jsou využívány nejmodernější způsoby, které jsou prověřeny v rámci celé skupiny UniCredit.“

Pokračování článku  Půjčení peněz od MONETA Money Bank – snadno a rychle

Platební styk má Unikredit banka internet banking jednoduchý

Druhou velmi využívanou variantou internetového bankovnictví je samozřejmě platební styk. Máme-li být konkrétní, potom Unikredit banka internet banking rozhodně nenabídne jenom možnosti jednorázových tuzemských plateb. Mohou to být také platby trvalé, stejně jako příkazy k inkasu. To vše v rámci tuzemského, ale i mezinárodního platebního styku. A aby bylo vše co možná nejjednodušší, přichází banka s možností vytvořit a uložit si také různé šablony. Díky tomu není nutné danou platbu zadávat opět od začátku, jelikož plně stačí, když doplníme potřebné informace.

Propojení s kartou i telefonem

Jednoduše lze spravovat, ale i nastavovat věci, které s vaším účtem zdánlivě nemusí souviset. Přesto je ale vhodné ho takto používat. Příkladem je kreditní karta, která je úvěrovým produktem, který lze mít s účtem spárovaný. Díky tomu lze pohodlně online nastavovat třeba splátky dané karty podle toho, jak se vám to aktuálně hodí. Díky tomu lze na kartách využít třeba bezúročného období.

Stejně tak je dobré vědět, že můžete Unikredit banka internet banking využít i ve chvíli, kdy nevyužíváte mobilní paušál, ale máte předplacenou kartu. Co konkrétně to znamená? Možnost, že si po přihlášení k vašemu účtu můžete snadno dobít kredit. A to také velmi rychle, velmi jednoduše a bez jakýchkoliv zbytečných formalit nebo komplikací. Svůj mobil ale lze využít i k tomu, aby vám na něho chodily veškeré notifikace, jako třeba o vašem zůstatku, nebo o různých realizovaných platbách a také o konkrétních pohybech.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *