Co nabízí půjčka Emmas credit?

Trh s mikro-půjčkami je skutečně rozsáhlý, protože na něm figuruje na několik desítek společností. Pokud bychom měli vybrat ty známé a prověřené, bude zde určitě figurovat i poskytovatel s názvem Emmas credit. Za tou stojí stejnojmenná tuzemská společnost, která si zakládá nejenom na možnosti nabídnout jednoduchou a rychlou půjčku, ale i na tom, že vše by mělo být maximálně transparentní. Zohledníme i nabízené možnosti s ohledem na částky a jejich výhodnost, určitě můžeme tento produkt doporučit. Pojďme se podívat konkrétně, jak vypadá a co nabízí.

Kolik peněz Emmas credit nabídne?

Tou nejdůležitější informací jsou rozhodně ty, které se týkají toho, kolik peněz nám tento úvěrový produkt může nabídnout. Pokud budeme konkrétní, je třeba začít na částce 500 Kč. Ta je úplné minimum, které lze získat. Z této sumy se však lze dostat až na poměrně zajímavou sumu 3 000 Kč. Ačkoliv v porovnání s konkurencí je to stále poměrně malá částka, je třeba říci, že v rámci finančních problémů může mnoha lidem pomoci.

Pokračování článku  Nebankovní půjčky Topfinanc

Co s konkrétní sumou souvisí, to je také termín splatnosti, který si lze zvolit. Zde má Emmas credit podobně jako ostatní půjčky ve stejném segmentu zajímavou charakteristiku. Ta se týká toho, že peníze je třeba vrátit jednorázově. Jako žadatelé však máte vše v rukou výhradně vy sami. A tak si můžete vzít půjčku jak na jeden jediný den, tak i na 30 dní, což je maximum.

O půjčku Emmas Credit můžete žádat zde.

Jak je to s úrokovými sazbami?

I ty jsou důležitou informací, na kterou je nutné se zaměřit. Ty se odvíjejí hlavně od toho, jak velkou půjčku si vezmeme. Obecně musíme říci, že výše úrokových sazeb se pohybuje okolo třiceti procent za jeden kalendářní měsíc. Vezmeme-li si tedy tu nejvyšší částku, tedy 3 000 Kč na dobu 30 kalendářních dní, zaplatíme navíc 900 Kč. V tomto směru však přichází Emmas credit s výhodou pro všechny klienty, kteří si budou žádat poprvé. Ti tak mají možnost získat slevu ve výši 200 Kč. To v rámci řady kombinací znamená, že peníze budou mít k dispozici zcela zdarma.

Pokračování článku  Provident překvapí nabídkou svých produktů

Co je třeba pro získání?

Jaké jsou hlavní parametry půjčky tedy již víme. Nyní je třeba zaměřit se také na to, co je třeba splnit pro samotné získání. V tomto směru jsou podmínky poměrně jednoduché a benevolentní. To hlavní, co je v daném směru potřeba, je určitě:

  • Platný průkaz totožnosti
  • Mobilní telefon a email
  • Vlastní bankovní účet

Z těchto podmínek jasně plyne, nakolik je tato půjčka jednoduchá a tedy že je určená skutečně téměř pro každého, kdo o ni má zájem. Poslední nutnou podmínkou je následně zaslání registračního poplatku, a to ve výši 1 Kč. Jakmile je i tato podmínka splněna, již získáváte informace o tom, zda je půjčka vaše. A jak? O tom se více rozepsala samotná společnost: „E-mailem obdržíte oznámení týkající se stavu Vaší půjčky nebo dostanete okamžitou odpověď na konci procesu. Pokud nedostanete okamžitou odpověď nebo e-mail, zkontrolujte si, prosím, složku Spam ve Vašem e-mailu nebo složku souborů určených do koše.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.