Co nám může nabídnout Kredito24 půjčka?

Nebankovních společností je na našem trhu stále více a více. Je to samozřejmě dáno tím, že půjčky chce mnoho klientů a každý z nich může mít i zcela jiné požadavky. V takovém případě lidé mohou žádat třeba o miliony, stejně jako o několik tisíc korun. A přesně tolik dnes nabídne Kredito24 půjčka, tedy úvěrový produkt spadající do segmentu mikropůjček.

Zmíněné tisíce ale nejsou tak úplně přesné. Je pravdou, že tou nejmenší částkou, o kterou si lze požádat, je suma 1 000 Kč. Z ní je ale možné dostat se mnohem více, konkrétně potom až na sumu 15 000 Kč. Jakoukoliv vybranou částku je možné kombinovat s termínem splatnosti, který může být od 1 dne do 1 měsíce.

Jak je to s výhodností, kterou Kredito24 půjčka má?

Co samozřejmě žadatele, tedy vás také velmi zajímá, to je určitě výhodnost. V tomto směru se není třeba bát, že by snad Kredito24 půjčka byla jakkoliv nevýhodným produktem. Právě naopak. V tomto směru je totiž produktem výhodným, a to ve chvíli, kdy žádáte poprvé. Pro nové klienty je totiž nabídnuta možnost půjčit si až 5 000 Kč, a to bez poplatku a bez jakéhokoliv úroku.

Pokračování článku  Chybí vám peníze na nenadálé výdaje? Pomoci může rychlá půjčka

Opakované žádosti ale už tolik štěstí nemají, jelikož zde je třeba s poplatky počítat, a to poměrně vysokými. To je poté největší nevýhoda, jakou vlastně Kredito24 půjčka. Pokud si půjčíme plnou sumu na dobu jednoho měsíce, je třeba brát v potaz to, že můžeme přeplatit až 4 500 korun českých, tedy necelou třetinu celé částky, kterou si půjčujeme.

Co je třeba udělat pro získání?

Prvním krokem je vyplnění online formuláře, na jehož základě se spustí schvalovací proces. Během něho je nejenom posuzována vaše žádost, ale je také třeba zaplatit registrační poplatek. A proč je to nutné? To vysvětluje samotná společnost: „Za účelem ověření, že jste skutečným majitelem bankovního účtu, na který budou převedeny peníze, budete muset převést 1 Kč na náš bankovní účet.“ Jakmile je tedy vše v pořádku, může dojít k poslednímu kroku, a to k převedení vašich peněz na bankovní účet. To je učiněno do 15 minut od schválení. Jak rychle peníze přijdou, už záleží na konkrétní bance.

Pokračování článku  Jak může vypadat férová půjčka bez registru?

V souvislosti s požadavky na získání je třeba také zmínit, jaké jsou konkrétní podmínky a kdo si vlastně může požádat. Mezi ty hlavní patří:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
  • Pravidelný a doložitelný příjem

Peníze na cokoliv

Samotnou sumu následně obdržíte na váš bankovní účet s možností využít ji skutečně na cokoliv. V tomto nejste nijak omezováni. I to je důvod, proč lze půjčku doporučit a pozitivně ohodnotit, pokud tedy nevezmeme v potaz především vysoké úroky, spojené se získanými penězi. V tomto směru je tak pro nás o dost výhodnější, pokud si žádáme poprvé. Zde ale také nesmíme zapomenout na splatnost, jelikož jinak nám je vše doúčtováno.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *