Co nám může v dnešní době nabídnout Zaplo půjčka?

Tento poskytovatel nebankovních úvěrů není v segmentu půjček žádným nováčkem, a to především proto, že jeho vstup na trh provázela poměrně masivní reklamní kampaň. Dnes je tak Zaplo půjčka plnohodnotným poskytovatelem půjček, které spadají do segmentu těch nižších, tedy mikropůjček. Začneme-li hned jejich charakteristikou, tak máme jako žadatelé možnost půjčit si částky v rozmezí 1 000 – 15 000 korun českých. Samozřejmě vyšší částky jsou omezeny tím, po kolikáté si již žádáme.

Splatnost si však můžeme zvolit libovolnou. Začíná na lhůtě sedmi dnů a končí na celých třiceti dnech. Co je však v souvislosti se splatností zajímavé, to je určitě fakt, že ji lze libovolně prodlužovat po dobu celého jednoho roku. V tomto je Zaplo půjčka oproti ostatním poskytovatelům skutečně unikátní.

Jaké má Zaplo půjčka podmínky získání?

Na první pohled jednoduché, jelikož není třeba dokládat příjem, stejně jako není třeba nahlížet ani do bankovních, nebo nebankovních registrů. Jedinými konkrétními podmínkami tak zůstávají pouze tyto jednotlivé:

  • Věk nad 18 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Bezdlužnost
  • Vlastnictví bankovního účtu
Pokračování článku  Jak může vypadat férová půjčka bez registru?

K daným podmínkám je ještě třeba přidat to, že jako žadatelé o vaši první půjčku se neobejdete bez toho, abyste ji získali bez zaslání oskenovaného dokladu totožnosti. Stejně tak je nutné i to, abyste poslali i korunový registrační poplatek, a to konkrétně na účet provozovatele. Slouží hlavně k ověření existence vašeho bankovního účtu.

Peníze na cokoliv

Jakmile je vše ověřeno a také schváleno, není už žádným problémem to, aby vám byla půjčka zaslána. A to na váš bankovní účet, odkud ji můžete využít skutečně na cokoliv. Jedná se totiž o neúčelový úvěr. Můžete si tak za peníze cokoliv koupit, stejně jako je možné využít peníze třeba na řešení vašich finančních problémů. Ostatně na to bývá využívána nejčastěji – třeba s nedošlou mzdou, nebo také s nečekaným výdajem.

Jednoduchá žádost prostřednictvím internetu

Co ještě nezaznělo, to jsou informace o tom, jak si vlastně o půjčku požádat. V tomto ohledu vás Zaplo půjčka překvapí tím, že to lze online, během několika málo minut. Jakmile je žádost odeslána, spustí se automatický schvalovací proces, kdy je vše vyřízeno kompletně online. A to bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo třeba podepisovat různé dokumenty.

Pokračování článku  Kouzelná půjčka nabídne řešení krátkodobých problémů

A jak rychle dojdou peníze na váš účet? To vysvětluje samotný poskytovatel na svém webu, a to v rámci tohoto sdělení:“ V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den. Pro více informací o rychlosti převodu mezi jednotlivými bankami, prosím, obraťte na náš zákaznický servis.“ Jak z něho vyplývá, v rámci stejné banky není problémem to, aby byly peníze na vašem účtu opravdu ihned. Tímto způsobem lze řešit i exekuce, kdy můžete mít půjčku na exekuci doslava do několika minut.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *