Co nám řekne Profi Credit tabulka splátek?

Pokud si bereme úvěr, logicky hledíme především na to, aby byl skutečně výhodný. Samozřejmě danou výhodnost posuzujeme jak podle výše úrokových sazeb, tak i podle RPSN, nebo dalších ukazatelů. Mezi jeden z hlavních patří samozřejmě i informace o tom, jak velká bude měsíční splátka, nebo kolik celkově přeplatíme. A proto pokud už si výhodnost půjčky porovnáváme, chceme mít vše zobrazeno maximálně přehledně. A v tom nám může pomoci Profi Credit tabulka splátek. Díky ní totiž přesně vidíme, jak je to s konkrétní půjčkou, o kterou si uvažujeme.

Co nám tato nebankovní společnost nabídne?

Pojďme se nejprve podívat na to, co nám může tato nebankovní společnost konkrétně nabídnout. Pokud si budeme žádost o peníze, můžeme si vzít sumu v rozmezí 4 999 – 166 000 korun českých. Termín splácení poté volíme také dle našich potřeb, přičemž tou nejdelší možnou délkou je 46 měsíců. Samozřejmě finance, které si tímto způsobem vezmeme, můžeme použít na cokoliv, bez jakéhokoliv omezování, nebo bez nutnosti to dokládat. A díky výhodným podmínkám získání může být půjčka vhodná jak pro běžné žadatele, tak třeba i pro důchodce, nebo matky na mateřské dovolené.

Pokračování článku  Vyhledáváte nebankovní půjčky Praha? Poradíme, jak nenaletět!

Co nám Profi Credit tabulka splátek prioritně?

Pojďme se nejprve podívat na to nejdůležitější, co nám vlastně tabulka splátek může říci a v čem je zajímavá. Ty hlavní informace se týkají výše měsíční splátky. Samozřejmě platí, že čím déle budeme půjčku splácet, tím menší měsíční splátka bude. Tuto hodnotu je dobré sledovat především z toho důvodu, abychom věděli, jak moc vlastně zatížíme náš měsíční rozpočet. Pokud je hodně napjatý, je určitě dobrou volbou volit raději delší časové období, třeba to nejvyšší.

Zjistíme také, kolik přeplatíme

Další důležitou informací, kterou nám Profi Credit tabulka splátek může poskytnout, je samozřejmě informace o tom, kolik celkově přeplatíme. Zde zase platí, že čím kratší dobu peníze splácíme, tím logicky budeme přeplácet méně. Pokud se podíváme třeba na příklad desetitisícového úvěru, tak zde se dané celkové splatné sumy poměrně liší. A to takto:

  • 18 měsíců – 16 398 Kč
  • 36 měsíců- 23 832 Kč
  • 48 měsíců – 30 336 Kč

Jak daný příklad poměrně dobře a jasně ukazuje, v případě, že si danou sumu vezmeme na to nejdelší časové období, zaplatíme navíc o více než 20 000 Kč. I na to je dobré při výběru správné půjčky brát pohled a myslet na to, že ne všechno je tak výhodné, jak se může na první pohled zdát.

Pokračování článku  Nebankovní půjčky – víte, o jaké vlastně můžete žádat?

Zjistíme také konkrétní úrok

A co můžeme zjistit dále? Samozřejmě o konkrétní úrokovou sazbu, a to s ohledem na výši půjčky a samotnou splatnost. Ten se však týká pouze prvního úvěru, jelikož sama společnost říká: „Pokud budete půjčku řádně splácet, umožníme Vám opakované využití půjčky s nižším úrokem a bez dodatečného papírovaní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *