Mother S Day Mother S Day Love Mom  - Elf-Moondance / Pixabay

Dárek pro členy rodiny, který se časem zhodnotí

Každý z nás chce svým blízkým koupit něco zvláštního,  po všech stránkách zajímavého a samozřejmě také užitečného. Nechceme předmět, který skončí zapomenutý na poličce, ale něco, co donutí obdarovaného zvolat ono  „woow“, vyjadřující jeho údiv a nadšení.

Vybrat takový dárek ovšem není jednoduché. Zatímco muži si potrpí na techniku a také na věci zábavné a praktické, ženy se častěji zaměřují na estetickou stránku dárku a samozřejmě také na jeho praktickou využitelnost. Jak tedy spojit příjemné s užitečným a dát lidem to, co opravdu chtějí?

Praktický, ale i osobitý dárek

Při výběru vhodného dárku třeba k svátku nebo na výročí svatby doporučujeme pečlivě zvážit, co by se zamýšlenému příjemci dárku mohlo skutečně líbit. Samozřejmě při tom někdy budeme neodmyslitelně chybovat, ale i toto riziko lze minimalizovat. Stačí vzít v úvahu jeho zájmy a koníčky rázem a zjistíte, že vaše rozhodování bude mnohem snazší.

Jak na univerzální dárek

Pokud ovšem chcete obdarovat celou rodinu současně, musíte pořizovat takové dárky, které se hodí pro všechny věkové kategorie, a navíc mohou všem členům rodiny prospět. Klidně tedy každému členovi rodiny darujte kousek drahého kovu, na kterém budou vyvedena jejich jména. Zamýšlený „woow“ efekt se zaručeně dostaví. A to nejenom ve chvíli, kdy dojde na rozbalování.

Pokračování článku  Když máte ČOV, pak napojení na kanalizaci nepotřebujete

U zlata DPH neplatíte, hodnota se násobí

Ale aby se zlato nestalo jen unifikovaným slitkem, který se hodí přinejlepším do domácího trezoru, nakupujte ho tam, kde mu dovedou dát duši. V e-shopu zlate-mince.cz jsou k mání předměty z drahých kovů s personifikovanou ražbou, vhodnou i pro významné rodinné události, jako je třeba nový titul vzdělance, výročí svatby, svátek, znamení horoskopu apod. Při nákupu zlata navíc neodvádíte DPH a jeho hodnota s postupem času neklesá, ale spíše naopak. Váš dárek tak může pomoci vaše blízké zabezpečit do budoucna, což se rozhodně počítá.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *