Existuje dnes ještě půjčka bez registru a zástavy?

Samozřejmě že ano, a to hlavně v segmentu nebankovním. V rámci obou totiž můžete bez problémů narazit na nabídky, které patří mezi jedny z nejlepších, které dnes na trhu jsou. A pokud vás zajímá, jaké může mít půjčka bez registru a zástavy konkrétní vlastnosti, podíváme se na hlavní možnosti, které na současném trhu existují. A to právě v oblasti nejenom nebankovních společností, ale také v oblasti soukromých půjček. I ty dnes mají na trhu své místo.

Jak vypadá půjčka bez registru a zástavy u nebankovních společností?

Konkrétních poskytovatelů, kteří se přímo zaměřují na tento produkt, je dnes hned několik. Pokud budeme konkrétní, můžeme říci, že mezi ně patří třeba společnosti, jako:

Tato trojice dnes patří mezi nejznámější varianty našeho trhu. Nabídne částky v řádech desetitisíců, které jsou spojeny i s možností rozložit si splátky i do několika let. Díky tomu tolik nezatíží náš rodinný rozpočet.

Pozitivem je také rychlé vyřízení a možnost získat peníze nejenom v hotovosti, ale samozřejmě i v rámci klasiky, což je převod na bankovní účet.

Nezapomínejme také na mikropůjčky

Do nebankovního segmentu však spadá také další možnost, a to takzvané mikropůjčky. I tak může vypadat půjčka bez registru a zástavy. Charakteristické jsou hlavně tím, že nabídnou vyřízení do několika minut a částky nejenom v tisících, ale dnes i v desetitisících. Drobným negativem mohou být podstatně vyšší úroky, stejně jako to může být kratší splatnost, která se v rámci maximálních lhůt pohybuje v období 30 – 45 kalendářních dní. A jaké jsou společnosti, u kterých si lze takto požádat? Mezi ty nejznámější patří Ferratum, CreditON a také Zaplo.

Pokračování článku  Oblíbená Zaplo půjčka podvod nečekejte, recenze a diskuze

Vyhovovat mohou i soukromé půjčky

Tento segment je specifický tím, že samotné podmínky vzniknou hlavně v rámci domluvy obou subjektů. Tedy vás jako žadatele a samotného poskytovatele. Zajímavé je na daném kroku určitě to, že půjčka bez registru a zástavy může být jednou z nejlevnějších, která na trhu existuje. A to hlavně díky tomu, že si lze vybrat takovou, která vám bude vyhovovat nejvíce. Špičkou v této oblasti jsou takzvané P2P půjčky, které zastupují společnosti Bankerat a Loanis. A právě první jmenovaná o sobě může říci toto: „Bankerat.cz je největším portálem pro poskytování a administraci P2P půjček v České republice. Máme dvě skupiny uživatelů. Jedna skupina jsou lidé, kteří si chtějí peníze půjčit. Druhou skupinu tvoří naopak lidé, kteří mají peníze a chtějí je výhodně zhodnotit tím, že je někomu půjčí.“

Logicky se tak setkají obě skupiny na jednom webu a vy jako žadatelé máte jedinečnou možnost zadat si poptávku a následně samozřejmě vybírat z došlých nabídek. A to podle toho, jaké bude mít nabízená půjčka bez registru a zástavy konkrétní podmínky spojené třeba s úrokovými sazbami.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.