Existují půjčky bez registru i pro lidi v insolvenci?

money-1255667_1280Na co hledíme, pokud vybíráme ideální půjčku pro naše potřeby? Ne vždy je to jenom výše úrokových sazeb, jelikož často hledíme také na jednoduchost spojenou se samotným získáním. Pokud se podíváme konkrétněji, tak velmi často lákají jak půjčky bez registru, tak i půjčku určené pro soby v insolvenci. Existují takové a můžeme je vůbec získat? Podívejme se společně na několik možností.

Co pro nás znamená, pokud jsme problémovým klientem?

Mezi problémové klienty se řadí primárně ty osoby, které jsou zapsané v bankovních, nebo nebankovních registrech. Důvodů, proč zde mohou být uvedeni, je v podstatě celá řada. Velmi často je to třeba proto, že nespláceli své půjčky, nebo že pozdě uhradili určité závazky. V souvislosti s tím samozřejmě platí, že další skupinou problémových lidí je to, že jsou v insolvenčním rejstříku. Tedy v databázi, kde jsou uvedeni osoby, které požádali o osobní bankrot. A ten jim byl schválen a oni aktuálně dlužnou částku postupně splácí.

Na aktuálním úvěrovém trhu platí, že tito lidé mají dnes o mnoho těžší získat peníze. Nejenom, že před nimi zavírají dveře samotné banky. Dochází také k tomu, že jim nevyhoví ani některé nebankovní společnosti. Řešení však přesto existuje. Příkladem může být rychlá online půjčka, která je spojena s faktem, že nemusí řešit celou řadu konkrétních věcí. Jedná se například o zápisy uvedené v:

  • Bankovním a nebankovním registru
  • Registru exekucí
  • Insolvenčním rejstříku
Pokračování článku  Jste v Solusu, nebo jinde? Půjčka bez registrů na toto nebere ohledy

Menší administrativa znamená větší šanci na peníze

Podívejme se také na to, jak poznat tu správnou společnost, která nám může peníze poskytnout. Obecně platí, že čím je samotné získání peněz jednodušší, tím máme větší šanci, že budeme schváleni. Nemusí se nutně jednat jenom o online půjčky před výplatou, jelikož poměrně benevolentní jsou také půjčky ihned na ruku. Tedy úvěry, kdy dostaneme peníze v hotovosti, a to buď na pobočce, nebo přímo u nás doma. Dá se očekávat, že pokud daný poskytovatel nenahlíží do klasických registrů, nebude ho zajímat ani to, zda jsme nebo nejsme v insolvenci.

Roli hrají i konkrétní záznamy

Registry dlužníků, stejně jako insolvenční registry mohou obsahovat různé údaje. To znamená, že je zde i detailněji popsáno, jaký konkrétní škraloup vlastně máme. I to může rozhodovat o tom, zda peníze získáme, nebo nikoliv. Ne vždy tedy musí být konkrétní zápis synonymem pro to, že peníze nedostaneme. Právě naopak. Příkladem mohou být zápisy v registrech, v rámci kterých se:

  • Opozdíme s plátkou pojistky
  • Pozdě zaplatíme paušál
  • Zapomeneme s pravidelnou úhradou splátky
Pokračování článku  Jaké možnosti dnes nabídne rychlá půjčka pro dlužníky?

Je jasné, že toto jsou prohřešky, které nepatří mezi nijak velké. Právě naopak. Podobné to může být i v případě insolventního registru. Zde záleží na výši dluhu, na tom v jaké jsme fázi, kolik splácíme, stejně jako na tom, zda jsou to dluhy vlastní, nebo se jedná o řešení partnerských finančních problémů. I zde je vše posuzováno individuálně a tak není nic výjimečného, pokud i osoba v registrech a insolvenci dostane půjčku od společnosti, která dané informace kontroluje a posuzuje.

Pozor na vaše možnosti

Na závěr musíme přirozeně dodat, že při výběru této půjčky je třeba si vše dobře promyslet. I když je půjčka bez registru lákavou možností, jak získat finanční prostředky, neměli bychom zapomínat na to, že by mělo být v našich silách i tento nový závazek uhradit. Stejně tak je dobré vybírat u prověřených, známých a spolehlivých poskytovatelů. Různí nepoctivci, nebo dokonce lichváři rozhodně nejsou tou správnou cestou, jak můžeme eliminovat naše konkrétní dluhy. Ani na to byste rozhodně neměli zapomínat. Jedině tak budete potěšeni nejenom půjčkou, ale i tím, že se nedostanete do dalších finančních problémů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *