Expres půjčka nabídne všechna pozitiva, která má bankovní půjčka mít!

Pokud je něco spojeno se slovem expres, logicky od toho očekáváme hlavně rychlost a jednoduchost. A přesně taková je také Expres půjčka, kterou nám aktuálně přináší GE money. Tedy banka, která patří na našem trhu mezi ty stabilní a která v poslední době boduje hlavně svými reklamními kampaněmi, kde si i osobní Expres půjčka objevuje. Pojďme se tedy podívat na to, jaká pozitiva nabídne. A právě po ně ji lze rozhodně pozitivně hodnotit a tak i doporučit každému, kdo potřebuje úvěr.

Jaké hlavní parametry Expres půjčka má?

Pokud se podíváme na to nejdůležitější, jsou to zcela určitě parametry, se kterými je Expres půjčka přímo spojena. Hlavní jsou částky, které lze získat. Ty začínají na hodnotě 20 000 Kč, přičemž není žádným problémem získat až 800 000 korun českých. A to vše i za velmi výhodných splátkových podmínek. Celkovou dobu splácení si lze totiž rozložit, a to dokonce až na dobu 120 měsíců. Díky tomu tak nijak výrazně nezatížíte váš měsíční rozpočet.

A pokud o splátkách mluvíme, je samozřejmě možní nejenom předčasné splacení, které je dnes samozřejmostí. Stejně tak je možné částečně splatit i část půjčky. Poslední pozitivum poté souvisí s konkrétním termínem, jelikož u něho je třeba říci, že máme možnost si zvolit přesné datum, ke kterému budeme peníze vracet. Ideální je volit takové, které odpovídá našemu výplatnímu termínu.

Pokračování článku  Jsou půjčky pro klienty konkrétních bank výhodnější?

S možností výhodného pojištění

Co je s půjčkou také spjato, to je i několik klíčových výhod. Mezi tu hlavní rozhodně patří i praktická pojistka spojená s případy, kdy nebudete schopni splácet. Ta vypadá takto. „Pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně se můžete pojistit u pojišťovny BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s.“ To ale není tou jedinou výhodou, jelikož další je třeba i to, že spolu s půjčkou získáte také bankovní účet se všemi výhodami, které přináší. Z něho budete nejenom hradit splátky, ale samozřejmě ho můžete využívat i pro efektivní správu vašich financí.

Jaké jsou podmínky získání?

Aby byla Expres půjčka vaše, je nejprve třeba zaměřit se na podmínky získání, které jsou spojeny s tím, co vše je třeba splnit. Bát se jich rozhodně není třeba, jelikož mezi ty hlavní patří:

  • Plnoletost
  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Trvalý zdroj příjmů
  • Minimální příjem 5 000 korun českých

Upozornění: v některých případech nutné, aby byl udělen souhlas manželky či manžela, nebo aby byla tato osoba spolužadatelem. Jedná se o případy, kdy si chceme půjčit více, než 300, respektive 500 tisíc korun.

Ty navíc můžeme mít na našem bankovním účtu velmi rychle, jelikož po vyřízení všech nezbytných formalit a po závěrečném schválení trvá maximálně 5 minut, než jsou peníze zaslány právě na váš účet, odkud je můžete začít čerpat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *