Extra panenský olivový olej se bude pod vánočním stromkem vyjímat

Tentokrát něco opravdu nevšedního, nad čím budou ostatní jen tiše závidět. Vybrat správný vánoční dárek a trefit se do vkusu je někdy opravdová alchymie, ale potěšení z radosti vašich blízkých je meta, které chceme každý rok bezpodmínečně dosáhnout. Není tedy kam spěchat, ale pokud víte, že má obdarovaný zálibu v poznávání nových chutí a rád zkouší netradiční recepty, měli byste toho naplno využít. Být 24. prosince za hvězdu se nepoštěstí každému, ale vy můžete mít velkou šanci!

Dárek, který zavoní hned po otevření

Jemné aroma se line celou kuchyní, vánoční dárek se opravdu povedl a zítra se bude připravovat výborný oběd. Vybírejte i podle oblíbených chutí, protože na www.olivum.cz se ukrývá jedno velké olivové tajemství. Řecko, Itálie, Španělsko, tento trojlístek je ještě doplněn Chorvatskem, kde se na Istrii také pěstuje opravdu ve velkém! Kamenitá půda se totiž olivovníkům nadmíru zamlouvá a byla by škoda toho nevyužít, že? Olivové šperky, balzamikový ocet, lanýžové dobroty, přesně to jsou další varianty na dárky, které můžete nechat pod vánočním smrkem či jedličkou. Nápaditost se opravdu cení, zvláště pak v dnešní době! Poděkujte manželce za celoroční péči o domácnost, tohle je přece jen taková maličkost. Můžete k tomu využít i jedinečné šperky z olivového dřeva.

Pokračování článku  Jak ušetřit při nákupu na internetu

Nikam nespěchejte, dárek pro ženu se musí pečlivě promyslet. Pokud ale víte, že gastronomie je vášní číslo jedna, jistě víte, z jakých okruhů vybírat. Namíchejte trochu olivové tradice, některé farmy pěstují už po staletí skvělé plody a myslete i na estetickou stránku věci. Etiketa totiž také rozhoduje, naštěstí si s ní dnešní farmáři umí výborně poradit a ukázat celému světu, že i design je jejich silnou stránkou. Extra panenský olivový olej tedy už nepořizujte v supermarketech, když se jednou podíváte na produkt stáčený s láskou, uvidíte ten rozdíl už na první pohled. Odolat takové vůni pak nebude snadné, zvláště pokud se promísí s lososem, vepřovou panenkou nebo dalšími dobrotami z české i evropské kuchyňské scény.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *