Fajn půjčka – jaké má parametry a co nabídne?

Ačkoliv se může název tohoto produktu jevit jako obecný, rozhodně tomu tak není. Produkt Fajn půjčka je totiž klasickým úvěrovým produktem, o který si může požádat skutečně každý. A to za poměrně jednoduchých a jasně daných podmínek.

Pokud se na ně podíváme konkrétně, můžeme vytvořit jasný náhled na to, v čem je Fajn půjčka unikátní a co nám vlastně nabídne.

Kolik peněz lze získat?

To nejdůležitější, co nás zcela určitě zajímá, to jsou peníze, které můžeme získat. V tomto směru nás Fajn půjčka rozhodně nezklame, jelikož je možné získat sumu v rozmezí 4 000 – 50 000 korun českých. A to za jasně daných podmínek, s jistotou toho, že lze dané peníze využít skutečně na cokoliv. A to bez jakéhokoliv dokládání případného účelu, nebo bez dokládání jakýchkoliv dalších informací o tom, na co peníze využít. A to i díky samotné společnosti, která za produktem stojí. Jedná se o firmu Fair Credit, která se může pyšnit dobrým finančním zázemím zahraničního partnera.

Pokračování článku  Banka vás odmítla? Pomohou půjčky nebankovní

Jak o produkt Fajn půjčka požádat?

Pokud vás zaujaly částky, jistě je třeba vědět i to, jak si o danou půjčku požádat. V takovém případě je postup poměrně jasný, protože jediné, co stačí, je online žádost. V té je třeba uvést několik základních údajů a následně už počkat na to, až bude schválena a posouzena. Jakmile se tak stane, bude vás kontaktovat obchodní zástupce dané společnosti. A zde samozřejmě přichází první hlavní výhoda, a to možnost toho, získat peníze v pohodlí vašeho domova.

Předání peněz: obchodní zástupce si s vámi domluví schůzku u vás doma, kde od vás převezme potřebné dokumenty a hned s vámi podepíše smlouvu. Následně už vám předá finanční hotovost, stejně jako může sjednat i druhou varianty, kdy peníze dostanete přímo na bankovní účet.

Jaké jsou podmínky získání?

Aby mohla být půjčka skutečně poskytnuta, je nejprve nutné splnit podmínky, které se k ní vztahují. Zde se nemusíte bát ničeho nestandardního, jelikož vyžadována je hlavně plnoletost a doklady totožnosti. To hlavní, bez čeho se následně neobejdete, je nutnost doložení vaše příjmu. Podle něho je nejčastěji hodnoceno to, zda peníze dostanete a zda vám Fajn půjčka může nabídnout skutečně tolik, kolik vlastně získat chcete. A pokud ano, jsou peníze vaše. A to nejzajímavější, co se k této půjčce váže, je zcela určitě toto: „FajnPůjčku splácí zákazník v týdenním režimu v předem stanovených splátkách přímo obchodnímu zástupci.“ Nemusíte tak mít jakékoliv starosti se zadáváním příkazů k bance.

Pokračování článku  Jaké parametry mají krátkodobé SMS půjčky do 5000?
Proč právě tuto půjčku?

Obecně můžeme tento úvěrový produkt doporučit i my, jelikož patří mezi ty nebankovní půjčky, které jsou poměrně výhodné. Zapomenout ale nesmíme ani na několik dalších výhod, mezi které patří třeba:

  • Rychlé vyřízení
  • Transparentní podmínky
  • Férový přístup
  • Jednoduchá smlouva

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *