Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Nebankovní trh je specifický v tom, že má poměrně jednoduché podmínky získání půjček. Samozřejmě ne vždy to platí, jelikož v rámci tohoto trhu se dnes pohybuje také celá řada různých podvodníků. To znamená, že může docházet také k tomu, kdy jako žadatelé na půjčku vůbec nedostanete. Proto je vždy lepší jít směrem prověřeným a využít nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. A jaké to jsou? To si povíme nyní.

Pokud nám stačí jenom pár tisíc korun

Začít je vhodné v segmentu mikropůjček, tedy v segmentu takzvaných půjček před výplatou. U nich je charakteristické to, že mají velmi jednoduché podmínky získání. Vyřízení tak proběhne do několika málo minut, a to v pohodlí vašeho domova. Samozřejmostí je i to, že není třeba nic dokládat. Není nutné váš příjem, stejně jako se nenahlíží do bankovních ani nebankovních registrů. Díky tomu všemu je tak tato oblast půjček velmi vyhledávaná.

Pokračování článku  Co je to SMS půjčka

Musíme však říci, že v některých případech můžete narazit na vyšší úrokové sazby. Na druhou stranu ale lze narazit i na situace, kdy je první půjčka zcela zdarma – tedy bez poplatků a úroků. V takovém případě lze tuto možnost doporučit. A jaké jsou prověřené společnosti? Rozhodně tyto:

  • Ferratum
  • Zaplo
  • CreditON

Jak jsou na tom nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Druhou možnosti už jsou klasické půjčky, které mohou reprezentovat společnosti jako Home Credit, Provident, popřípadě i Cetelem. U nich je charakteristické to, že se svým konceptem nejvíce přibližují k bankám. Lze si tedy půjčit několik desítek, ale i set tisíc, na dobu několika let. Půjčky se samozřejmě splácejí pravidelně měsíčně a mohou mít i vcelku výhodný úrok. Ten může být navíc spojený i s dalšími výhodami. V rámci nich uvádí společnost Home Credit toto: „Splácíte své půjčky řádně a včas? Vážíme si toho a odměníme vás za to. Vrátíme vám 25 % úroků. Jaká částka to bude, vám napoví naše kalkulačka.

Díky tomu můžeme tento typ půjčky doporučit i my sami, jelikož se jedná o variantu, která je z hlediska výhod rozhodně velmi dobrá. Na druhou stranu je třeba počítat s o něco složitějšími podmínkami samotného získání. Tyto nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, totiž už vyžadují potvrzení o výši vašeho příjmu.

Pokračování článku  Provident tabulka splátek nám pomůže s určením výhodnosti

Když potřebujete miliony korun

I tato možnost existuje a je spojena s půjčkou, která je ručena nemovitostí. Dokonalým příkladem takového poskytovatele je společnost Acema, která patří mezi nejznámější možnost na našem trhu. Zde samozřejmě musíme říci, že společnost vyžaduje to, abyste v rámci úvěru měli k dispozici nemovitost. Zde však vychází vstříc v tom, že se může jednat o pozemek, dům nebo byt, stejně jako výrobní nebo rekreační objekt. Čím má však daná nemovitost větší hodnotu, tím více lze v rámci takové půjčky získat – tedy i desítky milionů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *