Chart Stocks Exchange Business  - techdaily / Pixabay

Hledáte zajímavou příležitost k investici? Akcie Boeingu vás mohou příjemně překvapit

V minulých týdnech až měsících to neměla tahle firma právě snadné. I když jsou její letadla nejrozšířenějšími dopravními stroji na světě, stačilo jedno jediné podcenění situace (které navíc stálo lidské životy) a prestiž těchto aerolinek šla prudce k zemi – stejně jako její letadla.

Ovšem akcie Boeing se v poslední době opět začínají vracet na vrchol. A to zejména díky tomu, že tato firma se svou činností rozhodně neustala. I když o ní teď není slyšet, o to více se snaží vrátit zase na výsluní.

O stroje se starají, dividendy zůstávají

I když byly všechny nové Boeingy 737 MAX uzemněny, neznamená to, že je společnost odepsala. Naopak. Každý měsíc utrácí obrovské částky za jejich údržbu. Rozhodně tak nepočítá s jejich odesláním do šrotu. Zároveň se také snaží rychle napravovat nedostatky, které stály za celou situací. Dokonce identifikovala i zodpovědného člověka – jmenuje se Mark Forkner a asi by bylo zbytečné dodávat, že pro tuto společnost již nepracuje. I proto se akcie Boeing zase pomalu derou na vrchol.

Pokračování článku  Investiční byt na Praze 5: Vilapark Klamovka jako zajímavá investice

Stojí také za zmínku, že svých dosavadních podporovatelů si tento výrobce letadel váží. Dividendy z akcií tedy zůstávají na stejné úrovni jako předtím. Boeing se tak snažil zabránit panice investorů. V současnosti je úroveň nastavena na 2,08 na akcii, což odpovídá 2,44 % ročně z investice.

Vyplatí se v současné době nákup akcií?

Pokud také uvažujete nad tím, že byste si akcie Boeingu pořídili, pak máme pro vás dobrou zprávu. Zisk této společnosti totiž začíná pomalu růst. Po celou dobu totiž svá letadla vyráběla tzv. na sklad a teď je již pomalu začíná prodávat.

Vše tedy vypadá velmi nadějně a dovolujeme si tvrdit, že potenciální investoři rozhodně nepřijdou zkrátka. Chcete vědět o akciích všech druhů víc? Pak navštivte Blog.roboforex.com. Nezáleží na tom, zda se v této oblasti teprve porozhlížíte, nebo již máte cenné zkušenosti – na své si tu přijde opravdu každý.

Iphone Stocks Market Shares Crash  - sergeitokmakov / Pixabay
Hledáte zajímavou příležitost k investici? Akcie Boeingu vás mohou příjemně překvapit

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *