Home Credit : I nebankovní společnost může být férová

Home Credit a.s. je nebankovní společnost, jejíž založení se datuje v roce 1997. Je součástí významné skupiny Home Credit. V současné době se jedná o významného poskytovatele spotřebitelského financování na českém trhu. Portfolio produktů této společnosti zahrnuje půjčky v místě prodeje, úvěry na automobily, hotovostní půjčky, kreditní karty a konsolidaci úvěrů – více zde. A jakou si tato společnost vybudovala pověst mezi českými klienty?

Recenze půjčky

Velké popularitě se těší hotovostní půjčka. Nebankovní instituce poskytuje svým klientům půjčku od 10 000 Kč do 150 000 Kč, přičemž doba splatnosti může být rozložena až na 84 měsíců. Home Credit vrací za poctivé splácení až 21 splátek, čímž se snaží motivovat klienty, aby své půjčky spláceli řádně. Peníze poskytuje již do druhého dne od uzavření smlouvy. K půjčce je možné si pojistit výdaje.

Je možné si o půjčku požádat online. Nejprve vyberte částku, kterou si chcete půjčit, poté zvolíte dobu splatnosti. Ihned vám kalkulačka vypočítá, jaká bude vaše měsíční splátka a kolik celkem zaplatíte.

Vlastnosti půjčky

  • vyřízení půjčky zdarma
  • možnost prodloužení splatnosti
  • bez ručitele
  • bez doložení příjmů
  • bez nahlížení do registru dlužníků
  • půjčka vhodná i pro cizince

„V případě, že splácíte řádně a včas jsou podmínky úvěru následující: Při výši úvěru 150 000 Kč, výši splátky 2 799 Kč, počtu splátek 84 a lhůtě splatnosti 15. 3. 2022 je úrok 5.95 % p. a., RPSN 6.1 % a celkem splatíte 176 337 Kč.“

Recenze konsolidace úvěrů

Dalším oblíbeným produktem je konsolidace úvěrů neboli sjednocení půjček do jedné, zpravidla výhodnější půjčky. Je možné spojit půjčky, nákupy na splátky, kontokorenty či kreditní karty ve výši od 30 000 Kč do 300 000 Kč. Konsolidace úvěrů Home Credit vám může ušetřit až tisíce korun měsíčně. Mezi doplňkové služby patří pojištění výdajů, flexibilita splátek a odložení splátek.

Pokračování článku  Chcete půjčku a nemáte práci? Půjčky bez doložení příjmu pomohou!

Home Credit se vám neobrátí zády

Své stávající i potenciální klienty Home Credit obsluhuje nejen na obchodních místech, které jsou rozmístěné po celé České republice, ale také prostřednictvím telefonu. Provozuje klientskou linku na čísle 840 155 155, kde pracují specialisté na finance.

Zkušenost klienta: Je mi 26 let a potřeboval jsem zaplatit podíl na rodinném domě. Část peněz jsem si chtěl půjčit – přesněji 50 000 Kč. Proto jsem se obrátil na společnost Home Credit, která měla lepší nabídky než některé banky. Musíte se při sjednávání půjčky zaměřit nejen na úrokovou sazbu, ale také na RPSN. Tyto informace Home Credit poskytuje bez problémů. Pro představu jsem si spočítal vše na internetu, protože Home Credit nabízí i online kalkulačku, díky čemuž jsem si udělal představu o tom, kolik navíc zaplatím. I když se objevují různé negativní názory na tuto společnost, já nemohu nic namítat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *