Hotovostní půjčky do domu pomohou nejenom při exekuci

Pokud chceme hotovostní půjčku, může to být hlavně v situaci, kdy nemáme možnost nechat si zaslat peníze na náš bankovní účet. A to z důvodu, kdy je třeba zablokovaný exekutorem. Toto ale není ten jediný důvod, jelikož tím dalším, kdy můžeme o hotovostní půjčky do domu žádat, je třeba to, že žádný účet nemáme. Pojďme se společně podívat na základní charakteristiku této možnosti, ale i na to, kdo aktuálně tento typ půjčky může nabídnout.

Jak si požádat o hotovostní půjčky do domu?

Jelikož peníze dostaneme až do domu, je jasné, že bychom se z něho neměli vůbec hnout. V tomto případě tedy máme možnost požádat si jednoduše prostřednictvím webových stránek daného poskytovatele přes žádost o půjčku zde. To ale není jedinou variantou, jelikož stejně tak mnozí umožní kontaktovat telefonickou zákaznickou linku a požádat si prostřednictvím daného hovoru. Obě možnosti jsou samozřejmě rovnocenné a dá se říci, že jsou obě také stejně rychlé.

Pokračování článku  Home Credit : I nebankovní společnost může být férová

Co je třeba splnit?

Stále tedy mluvíme v obecné rovině, ale podmínky mají tyto půjčky u všech poskytovatelů víceméně stejné. Tím hlavním je samozřejmě nutnost mít vlastní příjem, a to buď ze zaměstnání, nebo také z podnikání. Příjem musí být logicky také doložitelný, a to třeba výpisem z účtu, potvrzením, nebo daňovým přiznáním. Dále už bývá povinností plnoletost, vlastnictví platných dokladů a také tuzemské státní občanství.

O tom, zda je příjem opravdu nutný při žádosti o půjčku si přečtěte zde.

U koho si o hotovostní půjčky do domu požádat?

Jelikož už víme, jak daný typ půjčky vypadá, můžeme si také sdělit to, u koho si máme požádat. V daném směru je nejlepší a pravděpodobně jedinou volbou společnost Provident. U ní vše funguje velmi jednoduchým způsobem, jelikož po online nebo telefonické žádosti se s vámi spojí obchodní zástupce, se kterým si domluvíte schůzku.

Víte, že … ten samozřejmě přijede až k vám domů, kde s ním podepíšete smlouvu a on vám předá požadované peníze, a to ihned na ruku.

Kolik lze získat?

V tomto ohledu je ideální vypůjčit si citaci z webových stránek společnosti, kde je uváděno „Půjčka od Providentu je jednoduchá a rychlá. Půjčujeme od 4.000 do 80.000 korun, peníze dostanete na účet, nebo až domů v hotovosti. Po celé ČR.Samozřejmě spolu s částkami souvisejí také splátky, které se platí v týdenních intervalech. Doba, na kterou si lze peníze vzít se pohybuje ve variantách, jakými jsou 45, 60 a 100 týdnů. To ale nejsou jediné výhody, jelikož mezi ty další patří také tyto:

  • Vyřízení do 48 hodin
  • Bez skrytých poplatků
  • S přehlednou smlouvou
  • Peníze na cokoliv
Pokračování článku  Co nám řekne Profi Credit tabulka splátek?

Ačkoliv výhody jsme shrnuli, je třeba zmínit také několik nevýhod. Těmi hlavními jsou určitě úrokové sazby, které jsou bezhotovostní půjčky u stejného poskytovatele mnohem vyšší. Obecně ale můžeme říci, že lze daný typ půjčky doporučit, jelikož celkové podmínky spojené se získáním rozhodně odpovídají současným zákonům, ale hlavně normám na férové a také odpovědné půjčování.

Hotovostní půjčka do domu od Providentu
jarmoluk / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.