Hotovostní půjčky do domu pomohou nejenom při exekuci

Pokud chceme hotovostní půjčku, může to být hlavně v situaci, kdy nemáme možnost nechat si zaslat peníze na náš bankovní účet. A to z důvodu, kdy je třeba zablokovaný exekutorem. Toto ale není ten jediný důvod, jelikož tím dalším, kdy můžeme o hotovostní půjčky do domu žádat, je třeba to, že žádný účet nemáme. Pojďme se společně podívat na základní charakteristiku této možnosti, ale i na to, kdo aktuálně tento typ půjčky může nabídnout.

Jak si požádat o hotovostní půjčky do domu?

Jelikož peníze dostaneme až do domu, je jasné, že bychom se z něho neměli vůbec hnout. V tomto případě tedy máme možnost požádat si jednoduše prostřednictvím webových stránek daného poskytovatele přes žádost o půjčku zde. To ale není jedinou variantou, jelikož stejně tak mnozí umožní kontaktovat telefonickou zákaznickou linku a požádat si prostřednictvím daného hovoru. Obě možnosti jsou samozřejmě rovnocenné a dá se říci, že jsou obě také stejně rychlé.

Pokračování článku  Zajímáte se o nebankovní půjčky? A víte, co znamená zkratka BRKI?

Co je třeba splnit?

Stále tedy mluvíme v obecné rovině, ale podmínky mají tyto půjčky u všech poskytovatelů víceméně stejné. Tím hlavním je samozřejmě nutnost mít vlastní příjem, a to buď ze zaměstnání, nebo také z podnikání. Příjem musí být logicky také doložitelný, a to třeba výpisem z účtu, potvrzením, nebo daňovým přiznáním. Dále už bývá povinností plnoletost, vlastnictví platných dokladů a také tuzemské státní občanství.

O tom, zda je příjem opravdu nutný při žádosti o půjčku si přečtěte zde.

U koho si o hotovostní půjčky do domu požádat?

Jelikož už víme, jak daný typ půjčky vypadá, můžeme si také sdělit to, u koho si máme požádat. V daném směru je nejlepší a pravděpodobně jedinou volbou společnost Provident. U ní vše funguje velmi jednoduchým způsobem, jelikož po online nebo telefonické žádosti se s vámi spojí obchodní zástupce, se kterým si domluvíte schůzku.

Víte, že … ten samozřejmě přijede až k vám domů, kde s ním podepíšete smlouvu a on vám předá požadované peníze, a to ihned na ruku.

Kolik lze získat?

V tomto ohledu je ideální vypůjčit si citaci z webových stránek společnosti, kde je uváděno „Půjčka od Providentu je jednoduchá a rychlá. Půjčujeme od 4.000 do 80.000 korun, peníze dostanete na účet, nebo až domů v hotovosti. Po celé ČR.Samozřejmě spolu s částkami souvisejí také splátky, které se platí v týdenních intervalech. Doba, na kterou si lze peníze vzít se pohybuje ve variantách, jakými jsou 45, 60 a 100 týdnů. To ale nejsou jediné výhody, jelikož mezi ty další patří také tyto:

  • Vyřízení do 48 hodin
  • Bez skrytých poplatků
  • S přehlednou smlouvou
  • Peníze na cokoliv
Pokračování článku  Provident Financial s.r.o. – krátkodobé hotovostní půjčky

Ačkoliv výhody jsme shrnuli, je třeba zmínit také několik nevýhod. Těmi hlavními jsou určitě úrokové sazby, které jsou bezhotovostní půjčky u stejného poskytovatele mnohem vyšší. Obecně ale můžeme říci, že lze daný typ půjčky doporučit, jelikož celkové podmínky spojené se získáním rozhodně odpovídají současným zákonům, ale hlavně normám na férové a také odpovědné půjčování.

Hotovostní půjčka do domu od Providentu
jarmoluk / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *