Investujte do životního prostředí: pomůžete i vyděláte

Dnes a denně se to kolem nás jen hemží informacemi o tom, k jak velké devastaci životního prostředí neustále dochází. Ne nadarmo je tedy nejen v České republice, ale i v celé Evropě kladen velký důraz na ochranu životního prostředí a ekologické chování. Většina z nás se naučila třídit odpad, nepálíme odpad, který uvolňuje do ovzduší nebezpečné látky, používáme bezolovnatý benzín… I když je to vše velká úleva pro životní prostředí, rozhodně však není dostačující. Pořád se kolem nás kupí skládky nejrůznějších materiálů, které nemají své využití, jako například staré pneumatiky – a přesně ty padly do hledáčku Uniprospe, společnosti, která je dokáže nejen ekologicky zlikvidovat, ale i opětovně využít – a navíc na tom umožní vydělat i vám.

S ochranou pomůže pyrolýza

Proces, na který se Uniprospe zaměřilo, se nazývá pyrolýza. Dochází při něm k rozdrcení skladovaných, starých, nevyužitých pneumatik, které jsou největším strašákem skládek a sběrných dvorů. Při tomto procesu však nedochází jen k likvidaci pneumatik, ale také ke vzniku výstupních látek, jako je uhlík, plyn a olej, o které je na trhu velký zájem a konkrétně při pyrolýze prováděné v Uniprospe jsou využívány v cementárnách i určeny přímo k prodeji.

Pokračování článku  Družstevní byty a nejčastější otázky o nich

Přínos nejen pro životní prostředí, ale i vás

Možná si kladete otázku, jak na tomto procesu, který má velký ochranný vliv na životní prostředí, můžete vydělat i vy. Je to jednoduché – stačí vsadit na investice s Uniprospe.eu. Tato společnost totiž financuje projekt likvidace ojetých pneumatik z peněz poskytnutých na základě cenných papírů, tedy dluhopisů, které si můžete zakoupit a pomoci tím nejen samotné společnosti, ale i životnímu prostředí a sobě. Jedná se totiž o zajímavou investiční příležitost, která vám umožní zhodnotit vámi vložené prostředky o 9,5 %. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 tisíc korun a splatné jsou už k 31. 12. 2022.

Investice s Uniprospe.eu vám tak garantuje jasný zisk s fixně daným termínem vyplacení, takže dopředu přesně víte, kolik peněz vám vaše investice vydělá a kdy dostanete peníze zpátky. Zhodnotíte své úspory a pomůžete i životnímu prostředí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *