Jak koupit Bitcoin pod 18 let

Věkové omezení při nákupu a prodeji kryptoměny není. Digitální měny jsou navrženy tak, aby přivedly k jejich obchodování každého, bohužel ale některé platformy pro obchodování s kryptoměnami prosazují vládní politiku tím, že brání těm, kteří nejsou starší 18 let, aby je vlastnili. Níže je popsán návod ke koupi Bitcoinu pro osoby mladší 18 let. Kromě toho, že můžete koupit bitcoin, tak ho můžete také těžit. Jak funguje těžba bitcoinu? V zásadě potřebujete hodně výkonný (drahý) počítač.

Návod, jak koupit Bitcoin, když jste mladší 18 let

  1. Promluvte si s rodiči, aby Bitcoin nakoupili za vás
  2. Použijte bankomaty s kryptoměnami nebo přímo na Bitcoin
  3. Vyměňte dárkové karty za Bitcoin
  4. Zakupte Bitcoin na trhu P2P
  5. Použijte craigslist.com
  6. Nakupujte na kryptografických platformách bez identifikace

Kde nakoupit Bitcoin

Nejlepší místo pro nejrychlejší online nákup Bitcoinu a jiných kryptoměn je kryptoměnová burza. Stačí vám k tomu kreditní či debetní karta. Je to zdarma, pohodlné a rychlé. Dávejte pozor na poplatky za výběr a za nečinnost.

Pokračování článku  Kryptoměny vs. ekologie: Jedna transakce s Bitcoiny vyprodukuje přes 300 kg CO2

BTM (Bitcoin ATM)

Kryptoměny, včetně Bitcoinu, můžete nakoupit také v Bitcoinových bankomatech, které jsou rozmístěné po celém světě ve velkých městech. Je to anonymní způsob, jak pravidelně investovat do bitcoinu po mlaých částkách.

Kryptografické platformy bez identifikace

Pokud je vám pod 18 let, můžete Bitcoin nakoupit na online platformách bez předložení ID. Nejlepší platformy pro nákup jsou decentralizované kryptoměnové burzy jako je např. Bisq.

Použijte Craigslist nebo LocalBitcoins

Nákup Bitcoinu na Craiglistu anebo LocalBitcoins je další možností. Zavede vás do nejbližšího města a vyhledá lidi, kteří tam Bitcoin a jiné kryptoměny prodávají. Domluvte si s nimi schůzku v McDonald’s nebo na jiném z veřejných míst, kde můžete bezpečně transakci provést.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *