Jak na úvěr vyřízený z domova? Pomohou nebankovní půjčky online!

V dnešní době chceme mít vše co nejjednodušší, s čímž souvisí také to, jaké půjčky vyhledáváme. Poslední statistiky uvádějí, že úvěrový produkt má nebo mělo více než 75 procent dospělých lidí. A tak je jasné, že nabídka se stále více přizpůsobuje jejich potřebám. A ideální příklad? Třeba nebankovní půjčky online. Ty totiž vycházejí vstříc všem klientům, kteří cílí na pohodlnost a jednoduchost. Pojďme se seznámit s jejich charakteristikou, ale i ukázkovými společnostmi, které je nabídnou.

Jak nebankovní půjčky online vypadají?

Pokud bychom chtěli tento finanční produkt blíže charakterizovat, je třeba zaměřit se na dva směry, které existují. Tím prvním je segment takzvaných mikropůjček, tedy půjček před výplatou. Zde je charakteristika poměrně jasná, a to menší sumy na kratší dobu, ale také vyšší úroky. Kompenzací jsou velmi benevolentní podmínky získání a vyřízení třeba i do několika desítek minut.

Druhou možností jsou klasické úvěry, které už nabídnou mnohem větší částky v řádech desetitisíců, a také výrazně nižší úrok. Na druhou stranu je třeba mít příjem, jinak peníze nemohou být poskytnuty. I u nich platí, že je lze vyřídit z větší části online, bez nutnosti kamkoliv chodit. Pojďme si tedy představit dva ideální poskytovatele.

Pokračování článku  V čem je zajímavá nová extra rychlá krátkodobá půjčka?

Půjčka Ferratum

Tento poskytovatel spadá do první zmíněné sekce, a pyšní se tím, že patří mezi nejstarší na našem trhu. Konkrétně nabídne sumy v rozmezí 500 – 10 000 Kč, které mohou být kombinovány s termínem splatnosti, v rozmezí 7 – 45 dní. Konkrétní výběr máte v rukou vy jako žadatelé. Pozitivem je, že zažádat si lze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ostatně jak píše samotná společnost na svém webu: „Jsme tu pro vás kdykoliv, online, nebo přes SMS. Žádat o půjčku můžete třeba o půlnoci.

Výhodou, která je spojena s procesem vyřízení, je to, že vše opravdu vyřídíte výhradně z domova, tedy online. Nejenom, že není třeba kamkoliv chodit, ale stejně tak není třeba dokládat třeba účel půjčky, nebo potvrzení o příjmu. Vše doplňuje i fakt, že se obejdete bez osobních schůzek a jakýchkoliv tištěných smluv. Mezi další pozitiva patří?

  • Jasné podmínky půjčky
  • Bez ručitele a zástavy
  • Ověřené a bezpečné služby
  • Garance informace o schválení do 10 minut

Půjčka Provident

Druhým známým poskytovatelem, který už nabídne poměrně klasický úvěr, je Provident. Požádat si lze o sumy v rozmezí 4 000 – 80 000 Kč, a to také z pohodlí domova. Nutno dodat, že zde už je třeba dokládat příjem, ale i podepisovat smlouvu. Naštěstí většinu kroků, včetně samotné žádosti o peníze vyřídíte online. Následně už vás navštíví obchodní zástupce společnosti s připravenou smlouvou, ale také s finanční částkou. Tu je totiž možné získat mimo jiné i v hotovosti.

Pokračování článku  Jak vybrat správnou půjčku? Rozhodně to není nic lehkého!

Pokud bychom tuto možnost zhodnotili, není hotovostní půjčka zase tolik výhodná. Ačkoliv můžeme mít peníze do 48 hodin, je mnohem lepší počkat si na bezhotovostní zaslání. To sice trvá až 13 kalendářních dní, ale je s ním spojena mnohem nižší úroková sazba. Pokud tedy na peníze vyloženě nespěcháme, vyplatí se počkat si.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *