Jak si vybrat ideální bankovní účet? Vyzkoušejte Equa bank

Nejvíce záleží samozřejmě na tom, co u účtu preferujete. Faktem je, že bankovní účty u nových českých bank jsou výhodné zejména pro klienty, kteří dávají přednost komunikaci s účtem prostřednictvím elektronického bankovnictví. Ale i v případě, že jste dosud dávali přednost konzervativnějším způsobům, byste měli zvážit výhody (finanční i časové), které práce s moderními účty prostřednictvím internetu přináší.

Jak bychom měli vybírat bankovní účet?

Nové banky přinášejí zejména výhody v oblasti výrazně nižších (nebo i téměř žádných) poplatků. Snaží se více přizpůsobit klientovi a jeho potřebám a jsou mnohem flexibilnější v přijímání inovaci, nových technologií zabezpečení a podobně.

A jak je to tedy s poplatky? Například Zuno Bank vám poskytne bankovní účet vedený zdarma! Případně produkt Účet Plus zpoplatněný 68 Kč měsíčně, v němž jsou bezplatné i mnohé nadstandardní služby (při splnění určitých podmínek nemusíte platit ani za Účet Plus!).

Fio banka pak nabízí vedení účtu zdarma a platit budete pouze za výběry z bankomatu. Tato banka je také ideální, pokud potřebujete účet určený k podnikatelské společnosti. Bezvýznamná nejsou ani zhodnocení vkladů na účtech těchto bank. Nejvýznamnější úrok nabízí Equa bank – a to až 2,3 %.

Pokračování článku  Kde může být nabídnuta půjčka pro začínající podnikatele?

Equa bank nabízí velmi poctivý a srozumitelný běžný účet, který vás zajisté zaujme řadou výhod, snadnou komunikací s bankou a množstvím možností.

Za otevření účtu u Equa bank nezaplatíte ani korunu a zcela bezplatné je také vedení účtu v případě, že na něj měsíčně přibude alespoň 15 000 Kč. Vedení účtu je zdarma také pro každého, kdo na svých spořících produktech u Equa bank naspořil alespoň 150 000 Kč. Pokud nedosáhnete splnění některé z těchto podmínek, je vedení účtu zpoplatněno částkou 99 Kč měsíčně.

Jak si vybrat ideální bankovní účet? Vyzkoušejte Equa bank

Ovládání účtu a výběry z bankomatů

Velmi přívětivý je účet Equa bank v oblasti vybírání hotovosti z bankomatů. Za výběry z jakýchkoli bankomatů v ČR nebo v zahraničí zaplatíte vždy pouze 9 Kč – a to je významná úspora. Tento běžný účet ovládáte prostřednictvím velmi kvalitního internetového bankovnictví, které je samozřejmě bezplatné. Díky tomu máte neustálý přístup ke svému účtu a ušetříte spoustu času. U tohoto účtu také neplatíte za standardní operace, zpoplatněny jsou pouze služby a transakce nadstandardní.

Velmi výhodný Spořicí účet

Spolu s běžným účtem si můžete zdarma zřídit také Spořicí účet, jehož zhodnocení je jedno z nejlepších v České republice – konkrétně 2,3 %. Neplatíte přitom nic za vedení tohoto účtu a zpoplatněny jsou pouze odchozí platby (částkou 9 Kč) a informační SMS (částkou 1,50 Kč). Peníze máte přitom kdykoli k dispozici, můžete je vybrat bez oznámení bance a bez sankcí.

Pokračování článku  Kdo dnes nabídne bankovní účet bez poplatků?

Zřízení účtu u Equa bank

Tento vynikající účet si můžete zřídit z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu. Smlouvu vám doručí kurýr a potřebovat budete pouze občanský průkaz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *