Jak sjednat půjčku pro důchodce

Lidé vyššího věku se v současnosti, kdy důchody nerostou stejnou rychlostí jako ceny v obchodech občas dostanou do situace, kdy potřebují půjčit peníze. I když si samozřejmě důchodce může požádat o půjčku v bance, praxe je taková že banky nerady půjčují starším klientům a proto takzvané půjčky pro důchodce, nalezneme převážně v nabídkách nebankovních firem, které nekladou tak vysoké nároky na věk žadatele. Nebankovní firmy jsou si velmi dobře vědomy faktu, že důchodce má zaručený pravidelný měsíční příjem a se splácením tak většinou nebude mít větší problémy.

Půjčka pro důchodce od společnosti Ferratum

Například společnost Ferratum, poskytuje půjčky seniorům až do věku 75 let. Ke schválení půjčky nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu a není potřeba ani chodit na žádnou osobní schůzku. Vše se vyřídí online a Vy tak můžete získat 5000 Kč prakticky ihned.

Půjčka pro seniory od Provident Financials

Známá finanční společnost Provident Financials oproti tomu poskytuje seniorům od 60 do 78 let výhodný balíček půjčky pro seniory spojené s asistenčními službami. Tato nabídka, nazvaná Asistence 60+ dokáže starším lidem zajistit pomoc v případě nemoci nebo úrazu. Zajistí také asistenční služby jako je pomoc s nákupem, doprovod k lékaři v případě nemohoucnosti a podobně. Je možno zajistit také řemeslníky na běžné opravy v bytě. Během doby splácení půjčky má také klient k dispozici 24 hodin denně rady lékaře.

Pokračování článku  Bezúčelové půjčky - co jsou a jak je získat

Mezi jednoznačné klady půjček pro důchodce se počítají hlavně bezproblémové schválení a rychlost se kterou získáte Vaše peníze. Výsadou nebankovních půjček také bývá skutečnost, že obvykle dochází k odsouhlasení půjčky bez podrobného zkoumání dlužníkovy kreditní historie.

Půjčujte si zodpovědně a bezpečně

Ať už si vyberete jakýkoliv finanční produkt, je třeba mít na paměti, že k půjčování peněz je potřeba vždy přistupovat obezřetně a s rozmyslem. Předem si důkladně rozvažte, zda budete mít dost peněz na splacení půjčky. Prodlení se splátkami totiž ve většině případů znamená nejrůznější penále a původně výhodná půjčka se tak může dost prodražit. Důležité je taky pořádně si pročíst veškeré dokumenty, před tím než je podepíšete, obzvláště pasáže psané drobným písmem, a ujistit se že všem ustanovením smlouvy, opravdu rozumíte. Pokud vám není něco jasné, nebojte se zeptat, popřípadě si ke s jednání půjčky pozvěte někoho z rodiny kdo Vám může poradit.

One comment

  1. Rychlá a bezpečná půjčka ihned Jsem čestný, seriózní člověk, ekonomický subjekt. Dávám půjčky všem vážným lidem, kteří mě mohou splatit, pokud se cítíte v nouzi nebo ve finančních potížích, jsem připraven poskytnout kapitál, který bude použit na poskytnutí konkrétních krátkodobých a dlouhodobých půjček od 50 000 Kč do 100 000 000 Kč na sazba 2 %. Pro více informací. Email: Nicholasloanfunds@gmail.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *