Jak vtipně darovat peníze – pár tipů pro vás

Peníze hýbou světem. A ať se nám to líbí nebo ne, právě peníze rozhodují o tom, co si můžeme pořídit a čeho se naopak musíme vzdát. Pokud se chystáte na svatbu svých známých či přátel nebo na oslavu narozenin, jistě nebudete chtít přijít s prázdnou.

Pokud si novomanželé nebo oslavenci přejí nějakou tu korunu navíc, pak vás určitě bude zajímat, jak vtipně darovat peníze tak, aby neurazily a zároveň potěšily.

Drahá kytice s origami skládačkou

Na internetu existuje spousta návodů, jak do slavnostní kytice zakomponovat nějakou tu bankovku tak, aby nebyla na první pohled rozeznatelná od jiných dekorací, přesto však působila velmi efektivním dojmem.

Pokud vás baví skládačky origami a jste alespoň trošku zruční, zakomponujte do klasické kytice další papírové ozdoby poskládané dle jednoduchého návodu. Neskládejte žádné extra složité variace, jejichž rozložení by totiž mohlo negativně ovlivnit kvalitu bankovky i její vzhled.

Ozdobná obálka

Pokud nejste zrovna dvakrát kreativní typ, zkuste peníze darovat v obálce, kterou nějak zajímavě ozdobíte. Takovéto zdobení přeci jen není tak náročné jako vytváření origami skládaček a jejich následné zakomponování do slavnostní kytice. Pokud je pro vás i ozdobení obálky nadlidským úkolem, zapátrejte v papírnictvích po nějakých již připravených obálkách, jež na sobě mají nějakou tu vtipnou aplikaci nebo po keramickém prasátku, které doma naplníte.

Pokračování článku  Provident tabulka splátek nám pomůže s určením výhodnosti

Před-schválená půjčka

Že se před vámi kamarádka zmínila o půjčce, na kterou si již dlouho myslí? Nenašla však dost odvahy k tomu, aby o ni zažádala? Skvělé! Ideální příležitost, proč veškeré vyřizování vzít na svá bedra. Zapátrejte po nějaké výhodné půjčce s nízkým úrokem a dejte si tu práci s jejím vyřízením. Skvělým tipem je v tomto případě třeba půjčka od společnosti Home Credit, kterou si pochvalují také její klienti:

Vyřízení půjčky je rychlé a bezproblémové. Žádné zbytečné papírování, žádné zdlouhavé dokladování. Prostě a jednoduše půjčka, jak má být! Lucie N., Nový Bydžov

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *