Jak získat peníze za pár minut? Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu jsou řešením

Pokud jsme žádali o peníze v minulosti, velmi často jsme museli do banky, kde celý proces vyřízení trval několik dnů, až týdnů. Situace se ale výrazným způsobem změnila s příchodem nebankovních společností a jejich produktů. A mezi ty rozhodně patří i rychlé půjčky bez potvrzení příjmu. Ty se též nazývají jako mikropůjčky,nebo půjčky před výplatou. A to hlavně pro svůj účel, k jakému mohou sloužit.

Koupit nebo zaplatit lze ale za tyto peníze cokoliv, jelikož jsou stále úvěrem neúčelovým.

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu mohou být vyřízeny v minutě

To nejdůležitější, co se této úvěrové možnosti přímo týká, je samozřejmě rychlost vyřízení. V tomto směru daný segment boří veškerá zažitá pravidla, protože půjčka může být vyřízena i za několik minut. Je to dáno nejenom online žádostí, ale také vyřízením z pohodlí domova, bez schůzek a jakéhokoliv papírování. S tím souvisí to, že jsou na žadatele kladeny minimální nároky a tak může být schvalovací proces z větší části automatický.

Pokračování článku  Kdy se (ne)vyplatí krátkodobá půjčka?

Jaké podmínky je třeba splnit?

Ačkoliv samotné podmínky jsou více než benevolentní, přece jenom jich několik zůstává. Mezi ty hlavní patří plnoletost, tuzemské státní občanství a také bydliště na území ČR. Někteří poskytovatelé sice mohou vyžadovat příjem nebo zaměstnání, ale u většiny to není zvykem. Stejně jako není zvykem třeba ani nahlížení do registrů, díky kterému si tak o peníze mohou požádat:

  • Studenti
  • Matky na mateřské dovolené
  • Důchodci
  • Nezaměstnaní
  • Lidé pracující načerno

Menší částky na kratší dobu

Pokud je tento typ půjčky také něčím charakteristickým, tak určitě tím, že k dispozici jsou především menší sumy peněz. Abychom byli konkrétní, je třeba říci, že se pohybují od několika set, do několika tisíc korun. Známá maxima bývají v rozmezí 10 000 – 12 000 Kč. S danou částkou poté přímo souvisí také termíny splatnosti, které se pohybují v rozmezí 1 – 30 dní. To jasně ukazuje, že se jedná o produkt skutečně krátkodobý. Navíc se získaná půjčka pravidelně nesplácí, jelikož je třeba ji včetně úroků a poplatků vrátit naráz, a to do daného data splatnosti.

Pokračování článku  V čem je rychlá půjčka před výplatou zajímavá?

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu přinášejí poplatky

Co je však s tímto typem půjčky přímo svázáno, to jsou poplatky. Ty jsou nejenom účtovány místo úroků, ale jsou účtovány třeba při pozdním splacení, nebo i při žádosti o prodloužení. I proto tento typ půjčky likviduje stále více lidí.

Mezi negativa patří i to, že: Dlužníci malých půjček tak nejsou dostatečně chráněni. Zadlužené osoby nemají mimo jiné možnost odstoupit od smlouvy, aniž by neplatily sankce. Počty takových případů přibývají,“ což uvádí Veronika Kuřinová z jedné z inkasních společností, které se právě vymáháním malých dluhů zabývají.

To je důvod, proč by měl být takový úvěr skutečně nejprve důkladně zvážen.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *