Jak získat peníze za pár minut? Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu jsou řešením

Pokud jsme žádali o peníze v minulosti, velmi často jsme museli do banky, kde celý proces vyřízení trval několik dnů, až týdnů. Situace se ale výrazným způsobem změnila s příchodem nebankovních společností a jejich produktů. A mezi ty rozhodně patří i rychlé půjčky bez potvrzení příjmu. Ty se též nazývají jako mikropůjčky,nebo půjčky před výplatou. A to hlavně pro svůj účel, k jakému mohou sloužit.

Koupit nebo zaplatit lze ale za tyto peníze cokoliv, jelikož jsou stále úvěrem neúčelovým.

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu mohou být vyřízeny v minutě

To nejdůležitější, co se této úvěrové možnosti přímo týká, je samozřejmě rychlost vyřízení. V tomto směru daný segment boří veškerá zažitá pravidla, protože půjčka může být vyřízena i za několik minut. Je to dáno nejenom online žádostí, ale také vyřízením z pohodlí domova, bez schůzek a jakéhokoliv papírování. S tím souvisí to, že jsou na žadatele kladeny minimální nároky a tak může být schvalovací proces z větší části automatický.

Pokračování článku  Nebankovní půjčky a úvěry - jaké možnosti dnes nabídnou?

Jaké podmínky je třeba splnit?

Ačkoliv samotné podmínky jsou více než benevolentní, přece jenom jich několik zůstává. Mezi ty hlavní patří plnoletost, tuzemské státní občanství a také bydliště na území ČR. Někteří poskytovatelé sice mohou vyžadovat příjem nebo zaměstnání, ale u většiny to není zvykem. Stejně jako není zvykem třeba ani nahlížení do registrů, díky kterému si tak o peníze mohou požádat:

  • Studenti
  • Matky na mateřské dovolené
  • Důchodci
  • Nezaměstnaní
  • Lidé pracující načerno

Menší částky na kratší dobu

Pokud je tento typ půjčky také něčím charakteristickým, tak určitě tím, že k dispozici jsou především menší sumy peněz. Abychom byli konkrétní, je třeba říci, že se pohybují od několika set, do několika tisíc korun. Známá maxima bývají v rozmezí 10 000 – 12 000 Kč. S danou částkou poté přímo souvisí také termíny splatnosti, které se pohybují v rozmezí 1 – 30 dní. To jasně ukazuje, že se jedná o produkt skutečně krátkodobý. Navíc se získaná půjčka pravidelně nesplácí, jelikož je třeba ji včetně úroků a poplatků vrátit naráz, a to do daného data splatnosti.

Pokračování článku  Oblíbená Zaplo půjčka podvod nečekejte, recenze a diskuze

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu přinášejí poplatky

Co je však s tímto typem půjčky přímo svázáno, to jsou poplatky. Ty jsou nejenom účtovány místo úroků, ale jsou účtovány třeba při pozdním splacení, nebo i při žádosti o prodloužení. I proto tento typ půjčky likviduje stále více lidí.

Mezi negativa patří i to, že: Dlužníci malých půjček tak nejsou dostatečně chráněni. Zadlužené osoby nemají mimo jiné možnost odstoupit od smlouvy, aniž by neplatily sankce. Počty takových případů přibývají,“ což uvádí Veronika Kuřinová z jedné z inkasních společností, které se právě vymáháním malých dluhů zabývají.

To je důvod, proč by měl být takový úvěr skutečně nejprve důkladně zvážen.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.