Jaké informace nabídne ČSOB úvodní stránka?

Pokud potřebujeme něco zjistit o bance, už dávno neplatí, že bychom do ní snad museli telefonovat, nebo se v ní zastavit osobně. Dnes má každá banka na trhu dostupné webové stránky, které můžeme využít. Podíváme se proto na to, co může nabídnout ČSOB úvodní stránka. Tedy hlavní rozcestník této banky, která tak prostřednictvím svého webu nabídne informace jak pro své klienty, tak i pro ty, kteří se chtějí klientem nejprve stát. Hned na úvod je dobré říci, že hlavní dělení najdeme v samotném úvodu. Zde je možné najít:

  • Produkty pro běžné osoby
  • Produkty pro firmy
  • Informace o ČSOB

Co nabídne ČSOB úvodní stránka v levém menu?

Pokud půjdeme po stránce dále, je rozhodně dobré se zaměřit na levé menu. Tedy levou nabídku odkazů. Ta je spojena především s online aplikacemi a možnostmi. Máme-li být konkrétní, nabídne v této části ČSOB úvodní stránka třeba cestu do aplikací Internetbanking nebo BusinessBanking. Tedy do internetového bankovnictví. Můžeme zde však pomocí odkazů přejít také k možnosti spočítat si půjčku a konsolidaci, nebo sjednat cestovní či jinou pojistku. To vše pohodlně z našich domovů, prostřednictvím počítačů. Vyzkoušejte půjčku od ČSOB, která nabízí výhodné podmínky.

Pokračování článku  ČSOB banka – budete s ní spokojeni?

Rozdělení jednotlivých produktů

To nejzajímavější a to hlavní se však odehrává v základní části stránky. Zde jsou totiž rozepsány jednotlivé produkty, které banka svým klientům nabídne. Ty se týkají spoření a investování, půjček, běžných účtů a plateb, nebo už zmíněných pojistných produktů. Velkým pozitivem je zde určitě to, že zde nejsou pouze odkazy na základní rozcestníky, ale je možné jednoduše vybrat už konkrétní produkt. A dostat se tak na bližší informace o něm samotném. To především usnadní orientaci a zkrátí čas a hledání.

Ani pravá část webu není prázdná

Při postupným procházením webu, tedy při procházení tím co nabídne ČSOB úvodní stránka, nesmíme zapomenout ani na pravou část webu. Konkrétně potom horní sekci, která nabídne přehled nejdůležitějších aktuálních kurzů. Hned pod nimi jsou k dispozici informace o tom, co patří mezi nejprodávanější fondy, které má banka ve svém portfoliu.

Nechybí ani další informace

Tím máme to základní zmapováno a už se dostáváme jenom k doplňujícím nabídkám. Těmi je možnost sjednání schůzky na konkrétní pobočce, vyhledání pobočky nebo bankomatu, popřípadě informace o zajímavých akcích, nebo různé tiskové zprávy. Mezi jednu z takových, které najdeme v sekci aktualita, patří třeba tento úryvek: „Devatenáct projektů získalo téměř 1,4 miliony korun na podporu dobrého sousedství. Regionální fond rozvoje Poštovní spořitelny má za sebou první letošní kolo …“ Po rozkliknutí konkrétních zpráv se lze dostat na detail dané informace, nebo je možné zobrazit jejich soupis, včetně těch archivních. Nutno dodat, že ty zájemce o produkty banky logicky zajímají nejméně.

3 comments

  1. Dobrý den,jsem velmi znechucena tím,že se nemohu dostat int.bank. ke svému účtu.Již po několikáté se mi stalo,že se nemohu přihlásit.Nemohu najít od kud.Je tu všechno možné jen ne přihlášení k účtu.Hlavně půjčky!

  2. Mám ten stejný problém . Nemohu se dostat na internetové bankovnictví. Není to poprvé. Pospíšilova Blanka

  3. Manžel se také velmi rozčílil, že zase předělali stránky a nemůže se dostat ke svému účtu nakonec jsem musela platbu provést ze svého aby neplatil kvůli ČSOB penále!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *