Jaké možnosti dnes nabídne rychlá půjčka pro dlužníky?

Máte statut takzvaného dlužníka? Pokud ano, rozhodně byste měli danou situaci co nejdříve a samozřejmě i co nejrychleji řešit. Zvláště, pokud potřebujete peníze. V takovém případě vám totiž nepůjčí jak banky, tak i mnohé nebankovní společnosti. Přesto ale řešení může existovat a přináší ho rychlá půjčka pro dlužníky. Ta je dnes řešením, jak se k finančním částkám mohou dostat i lidé, kteří měli nebo stále mají finanční problémy. A proto se podíváme na to, co daný typ půjčky vlastně může nabídnout.

Rychlá půjčka pro dlužníky je vyřízena do pár minut

Tou hlavní výhodou je zcela určitě rychlost, protože právě u ní můžeme říci, že je vskutku unikátní, Pokud bychom měli být konkrétní, je třeba zmínit se o tom, že často není problém posouzení vaší žádosti do několika málo minut. A to bez nutnosti jakéhokoliv papírování, z pohodlí vašeho domova. Souvisí s tím také to, že nemusíte řadu věcí dokládat. Pokud budeme konkrétní, tak není třeba dokládat příjem, stejně jako není třeba dokládat ani vaši finanční historii. Samozřejmostí je i to, že není nahlíženo do různých registrů, a to ať už bankovních, tak o nebankovních.

Pokračování článku  Chcete půjčku a nemáte práci? Půjčky bez doložení příjmu pomohou!

Peníze nejenom na účet

V minulosti bylo možné často jenom to, že vám byly peníze zaslány výhradně na váš bankovní účet. Ani to už ale není jedinou možností, protože dnes rychlá půjčka pro dlužníky nabízí i řadu dalších možností. Mezi ty patří třeba i to, že peníze můžete získat v rámci celé řady dalších způsobů. Mezi ty hlavní dnes patří:

  • Hotově na pobočce
  • Poštovní poukázkou na poště
  • Prostřednictvím Sazka terminálu

To logicky výrazně zvyšuje atraktivitu u dané půjčky, a to proto, že tak může daná forma zaslání jak zkrátit dobu vyřízení, tak je zde i možnost, že je vyhověno těm lidem, kteří mají zablokovaný účet a tak potřebují peníze dostat jinými způsoby. Stejně tak ale příjde vhod to, že mnoho poskytovatelů má několik bankovních účtů a peníze se snaží posílat v rámci stejné banky. To uvádí třeba společnost ClickCredit: „Peníze dostanete na svůj účet nejpozději do 60 minut od schválení žádosti, pokud máte účet v některé z následujících bank, a pokud už jste si u nás někdy v minulosti peníze půjčili.“

Pokračování článku  Půjčky na mateřské dnes pomohou nejenom matkám samoživitelkám

Kolik lze získat?

To nejdůležitější jsme si nechali na konec, a to jsou částky, o které si lze požádat. Ty jsou poměrně zajímavé, jelikož už dávno neplatí, že by se vše pohybovalo v řádech několika tisíců korun. Ty sice stále zůstávají standardem, ale dostat se lze i mnohem výše. Jednou z možností je společnost Ferratum nabízející 10 000 korun, dále je to společnost Zaplo nabízející 15 000 a nejvyšší částku nabídne CreditON. Pro opakované žadatele je to až 20 000 korun českých. Samozřejmě s jistotou všech výše uvedených podmínek. Z naší strany však musíme upozornit právě na kratší dobu splatnosti, stejně jako na poměrně vysoký úrok, který je s touto variantou přímo spjatý.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *