Jaké parametry má Equabank půjčka?

Equabank je na našem trhu stále nováčkem, jelikož patří k bankám menším a samozřejmě také k těm mladším. Rozhodně ale můžeme říci, že svou nabídkou se může vyrovnávat i známým bankovním domům. Pokud se podíváme konkrétněji, je tím produktem, na který se zaměříme, oblíbená Equabank půjčka. Ta samozřejmě nabídne pro klienty celou řadu výhod, což je určitě lákadlo, kterému neodolají. Mezi to hlavní patří úroková sazba, která patří mezi nejvýhodnější na našem trhu. Jedná se o sazbu od 7,9 procent ročně. Samozřejmě tu máte během své půjčky až do konce vašeho splácení.

Kolik peněz Equabank půjčka nabídne?

Minimum, které je v rámci této půjčky k dispozici, je rovných 5 000 korun českých. Naopak maximum už je poměrně příjemné, jelikož se lze dostat až na hodnotu 600 000 korun českých. Jako žadatelé poté máte možnost si nejenom danou částku přesně zvolit, ale máte možnost ji kombinovat i s termínem splácení. Ten může být od 3 měsíců, až po lhůtu 84 měsíců.

Samozřejmě danou půjčku poté splácíte vždy pravidelně, v měsíčních termínech. S tím ostatně souvisí také to, že pokud si nezvolíte přesnou délku splácení, můžete jít cestou, kdy si zvolíte, kolik chcete splácet. Samozřejmostí je i možnost zvolit si konkrétní termín v měsíci.

Pokračování článku  Konsolidace půjček? Určitě se vám vyplatí

Vyřízení je velmi rychlé

Pokud je v něčem Equabank půjčka opravdu unikátní, potom je to v rychlosti samotného vyřízení. Zde je dobré citovat informace ze stránek banky, které znějí takto: „Řekněte si o půjčku a my vám ji vyhodnotíme do 1 minuty přes internet. Stačí vám pouze chvilka času a občanský průkaz. Žádné další papírování. Půjčku získáte také na pobočce, nebo telefonicky přes Klientské centrum.“ Samozřejmě dodat musíme, že v některých případech může být vyžadováno také potvrzení o příjmu, a to samozřejmě pro ověření vaší bonity a toho, že příjem skutečně máte. Žádné další podmínky spojené s dokládáním však už nečekejte.

Vše bez poplatků

Jelikož se jedná o bankovní půjčku, určitě se nemusíte bát toho, že byste se stali obětí toho, že budete muset platit řadu poplatků. Pokud bychom měli být konkrétní, tak zcela zdarma je:

  • Zřízení a vedení půjčky
  • Mimořádná splátka
  • Předčasné splacení

I to se samozřejmě podepisuje pozitivním způsobem na tom, že i samotné RPSN s půjčkou pojené je na velmi nízkých hodnotách. Samozřejmě vždy je počítáno s ohledem na kombinaci částky a splatnosti.

Pojistka vás ochrání

Posledním pozitivem je určitě pojištění, díky kterému za vás může pojišťovna zaplatit splátky, pokud nebudete schopni platit své závazky. I to je dobrá zpráva nejenom pro vás, ale i pro nás. A to proto, že díky všem zmíněným parametrům a výhodám můžeme danou půjčku ohodnotit skutečně pozitivně a doporučit ji všem zájemcům. Je tak ideálním úvěrovým produktem, pokud potřebujete peníze opravdu na cokoliv.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *