Jaké parametry má okamžitá půjčka pro dlužníky?

Dostat se do problémů s dluhy nemusí být nic neobvyklého. Stačí několik neuvážených půjček, malá výplata a problém je na světě. V takovém případě se může hodit řešení, které dlužníkům může pomoci daný dluh zaplatit. Ačkoliv ale nedoporučujeme řešit dluhy novou půjčkou, v rámci objektivnosti možnosti nastíníme.

I proto je dobré zmínit, že jednou z takových může být konsolidace půjček. Ta sama o sobě nejenom zvýhodní stávající úvěry, ale stejně tak může poskytnout i novou částku. A nabízejí ji jak banky, tak nebankovní společnosti. Primárně umí:

  • Snížit měsíční splátku
  • Snížit úrok
  • Snížit celkovou splatnou částku
  • Snížit administrativu spojenou se splátkami

Okamžitá půjčka pro dlužníky může nabídnout peníze i za pár minut

Pokud ale potřebujete peníze skutečně rychle, doslova do pár minut, je správnou volbou segment mikropůjček. Pokud je totiž něčím charakteristický, tak primárně tím, že vyřízení opravdu nemusí být delší, než několik minut. A částky, které jsou k dispozici, rozhodně nemusí být malé. Společnosti, jako Ferratum, Zaplo nebo CreditON totiž mohou nabídnout opravdu zajímavou částku, a to v rozmezí 10 000 – 20 000 korun českých. Drobným negativem je maximálně měsíční doba splatnosti. Existuje sice možnost prodloužení, které okamžitá půjčka pro dlužníky nabídne, ale ta je zpoplatněna.

Výhodou tohoto typu půjčky je rozhodně to, že v rámci žádosti není třeba dokládat příjem, stejně jako není nahlíženo do registrů, ani není nijak ověřována bonita. Vše proběhne online, s jistotou vyřízení bez papírování.

Pokračování článku  Jaké výhody dnes přinášejí SMS půjčky bez registru ihned?

Stačí vám peníze druhý den?

K výše uvedené možnosti je třeba dodat, že v některých případech je nutné ověření bankovního účtu, stejně jako může být nutné i čekat na kurýra se smlouvou. V takovém případě už mohou pomoci klasické nebankovní půjčky, spojené třeba se společnostmi jako Provident, nebo SmartPůjčka. Ty sice vyžadují příjem, ale do registrů také nenahlíží a vaši finanční historii a celkovou minulost také málokdy řeší. A jelikož vám peníze být doručeny i druhý den, a to v hotovosti, obchodním zástupcem, je třeba říci, že i takto může okamžitá půjčka pro dlužníky vypadat. A proto ji využívá mnoho lidí. A to i z hlediska částek, které lze získat.

Druhý jmenovaný poskytovatel totiž na svém webu uvádí:

SMART Půjčky a úvěry poskytujeme od 5 000 do 50 000 korun na dobu 8 a 13 měsíců. Po získání půjčky vám, po domluvě, doručíme peníze až do domu. SMART Půjčka to je rychlá hotovost bez zbytečného papírování a s maximální diskrétností!

Jakou možnost zvolit?

Pokud bychom měli jednotlivé varianty objektivně zhodnotit, určitě doporučujeme první a poslední možnost, a to hlavně díky úrokovým sazbám. Na ty je totiž třeba hledět nejvíce, jelikož pokud dlužíte, logicky byste neměli jít tou cestou, kdy jsou vaše dluhy ještě navyšovány, a to právě vysokými úrokovými sazbami, které jsou dnes u celé řady úvěrů opravdu velkým problémem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *