Jaké podmínky má půjčka Topfinanc?

Pokud vybíráme půjčku, tak nejčastěji podle podmínek, které daná půjčka má. Pokud se jedná o jedny z těch nejznámějších, potom je třeba říci, že mezi ty hlavní patří určitě podmínky spojené s výší finančních částek, se splatností, s účelovostí úvěru, ale stejně tak mohou do této skupiny patřit podmínky na nás, jako na žadatele.
Pojďme se tedy objektivně podívat na to, jaké podmínky má půjčka Topfinanc. Jelikož ty mohou být nabízeny v různých oblastech od různých poskytovatelů, má šanci získat finanční prostředky skutečně každý z nás.

Začneme od těch nejjednodušších

Nejjednodušší segment spojený se získáním jsou samozřejmě mikropůjčky, nebo též půjčky před výplatou. Ty jsou v tomto konkrétním případě označovány jako půjčky do 5 000 Kč. Zde jsou k dispozici tři hlavní poskytovatelé, a to:

  • CreditON
  • Zaplo
  • Tommy Stachi

Podmínky jsou samozřejmě u každého z nich jiné, ale obecně lze říci, že v tomto segmentu nabídne půjčka Topfinanc možnost půjčit peníze tomu, kdo nemá doložitelný příjem, tomu kdo je uveden v bankovních registrech, ale i tomu, kdy chce mít peníze do 30 minut na účtu. A to navíc s možností vyřízení bez složitého papírování, nebo osobních návštěv.

Jak jsou na tom klasická půjčka Topfinanc?

Nyní se podíváme na segment klasických půjček, které jsou určené pro zaměstnavatele. Zde jsou k dispozici dvě hlavní možnosti. Tou první je půjčka hotovostní, v rámci které můžete žádat o sumu až 25 000 korun českých. Druhou variantou je poté půjčka bezhotovostní, kde si můžete říci ještě o více, a to až 80 000 Kč. Zde máte možnost i většího výběru splátek – konkrétně jich lze mít až 48.

Obě možnosti jsou shodné v tom, jaké podmínky je třeba získat. Pravdou sice zůstává, že u druhé je třeba navíc bankovní účet, ale jinak stačí trvalý pobyt na území ČR, věk v rozmezí 18 – 65 lety, doložitelný příjem a také doložitelní zaměstnání. Co poté nevadí, to je záznam v registru.

Co musí splnit podnikatelé?

Posledním typem půjčky jsou ty podnikatelské. Zde je třeba živnostenský list, výpis z bankovního účtu a také občanský průkaz. To vše k vyřízení půjčky stačí. Tedy pokud si budeme žádat o podnikatelský úvěr účelový, kdy lze získat částku 30 – 300 tisíc korun na dobu 12 – 48 měsíců.

Žádat totiž můžeme i o druhý typ půjčky, konkrétně úvěr neúčelový na částku až 50 000 Kč. Zde potřebujeme kromě výše zmíněného také daňové přiznání a také faktury za poslední dva měsíce našeho podnikání.

Jsou jednoduché? ANO

Samozřejmě celkové shrnutí je více než pozitivní, jelikož škála úvěrů se v rámci svých možností může lehce blížit i k nabídce těch bankovních – co do částek. Předčí je ale v jednoduchosti. Pokud si tedy pohlídáte konkrétní úrokové sazby, lze půjčky Topfinanc doporučit všem. Navíc, jak odcitujeme ze samotného webu: “ Mezi hlavní přednosti patří velmi rychlé vyřízení a poskytnutí půjčky a také vysoká dostupnost.

Tommy Stachi - půjčka ihned na ruku

Tommy Stachi – půjčka ihned na ruku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..