Jaké produkty nabídne klientům Air banka?

Vytvoříme li seznam nejmladších bankovních domů na našem trhu, máme velkou jistotu, že se zde objeví také Air bank. Tato banka sice vstoupila na trh před několika lety, ale rozhodně má zkušenosti. Stojí za ní známá finanční skupina PPF, díky které se tak Air banka velmi rychle stala zajímavou možností v rámci řady služeb. Podívejme se na to, co nabídne.

Základem jsou běžné účty

Většina lidí využívajících bankovních služeb samozřejmě vyhledává možnosti správy svých peněz. V tomto směru mluvíme o bankovních účtech. Podíváme-li se na nabídku, jakou Air banka nabídne, zjistíme, že nabídne takzvaný běžný účet. Ten se však dále ještě dělí do dvou hlavních tarifů. Je to buď Malý tarif, nebo Velký tarif. A čím se liší? V případě první možnosti můžete využít bezplatné vedení, ale platíte za několik nabízených a využívaných služeb. Druhý tarif stojí měsíčně 100 Kč a nabídne vše zdarma. Zajímavým pozitivem je, že takto lze mít za jednu cenu až 10 účtů v rámci rodiny.

Pokračování článku  Jaké produkty nabízí poštovní spořitelna Era?

Air banka vám umožní i spořit

Vše je možné realizovat prostřednictvím spořících účtů, které jsou dnes na trhu alternativou k těm běžným. Jejich základní pozitiva jsou jasná, a to taková:

  • Pevně daná výše úrokových sazeb
  • Pravidelné vyplácení zhodnocení
  • Nulové riziko ztráty vkladu

V souvislosti s touto bankou musíme říci, že úročení, které nabízí Air banka, patří mezi trojici nejvyšších. A tak to díky poskytované garanci také vždy bude.

U banky si lze i půjčit

Nebyla by to plnohodnotná banka, pokud by nenabízela také možnosti úvěrových produktů, tedy půjček. Aktuálně není problém vzít si částku až 600 000 Kč. Jednoduše, rychle a pro stávající klienty s jistotou vyřízení z pohodlí jejich domova. Mimo této klasické možnosti můžete k bance převést i své stávající půjčky. Nabízí totiž i konsolidaci.

A proč ji zvolit? Pro výhody, jako je snížení měsíční splátky, stejně jako pro snížení celkového úroku.

Jak je to s hypotékou?

Nově začala Air banka nabízet i služby v oblasti hypoték. Zde ale musíme být konkrétní v tom, že jenom těm, kteří již daný úvěr mají. K bance si ho tak mohou přesunout. Opět za účelem celkového zvýhodnění, s jistotou možnosti získat navíc ještě dalších 600 000 Kč. Pozitivní zprávou je to, že vám Air banka umožní si hypotéku přizpůsobovat dle vašich potřeb.

Pokračování článku  Konsolidace půjček Air bank – jak vypadá a co nabídne?

Dokládá to citace na jejích webových stránkách, která zní: „Hypotéku můžete vždy přizpůsobit tomu, jak se vám právě vede. Když budete peníze potřebovat zrovna na něco jiného, jednoduše si splátky snížíte na minimum. Nebudeme vás samozřejmě trestat ani za to, že pošlete na hypotéku nějaké peníze navíc nebo ji dokonce celou předčasně splatíte.

To vše dohromady jasně směřuje k tomu, že i my musíme služby banky pozitivně ohodnotit a doporučit je všem, kteří hledají moderní správu financí, jejich zhodnocení, ale i získání formou úvěru.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *