Jaké produkty nabídne svým klientům m Banka?

m Banka, neboli mBank patřila ve své době mezi první banku, která začala nabízet účty, ale i řadu dalších bankovních produktů zcela bez poplatků. To znamenalo doslova revoluci v bankovnictví, jelikož postupně vznikala celá řada dalších bank, které začaly nabízet to samé. Dnes samozřejmě m Banka patří mezi stabilní možnosti na našem trhu. Pojďme se proto podívat, co všechno nám může jako klientům nabídnout.

Základem jsou služby spojené s úschovou peněz

To hlavní a stěžejní, co m Banka nabídne, to jsou logicky bankovní účty. Tedy produkty, které jsou určené pro správu našich financí. Jako klienti máme možnost vybrat si hned z několika různých variant. Konkrétně můžeme zvolit jak standardní mKonto bez poplatků, tak můžeme sáhnout také po účtech spořicích, které nabídnou výhodnější úročení. Tím ale nabídka nekončí, protože spořit lze ještě výhodněji, a to s produktem, který nese název eMax Plus.

Mluvíme-li o spořících produktech, určitě je třeba říci, že zmíněné účty rozhodně nejsou to jediné, co banka nabídne. Jsou sice klíčovou možností zhodnocení peněz, ale existují i další dvě varianty. Jednou z nich je takzvaný mVklad, díky kterému úročíme naše prostředky v rámci dvanáctiměsíčního vkladu. Druhá varianta nese název mSpoření a je spojena s tím, jak aktivně svůj účet využíváte a kolik na něm máte.

Pokračování článku  Jak realizovat ING konto vstup na účet?

Co dále m Banka nabídne? Samozřejmě úvěrové produkty

Stejně jako každá jiná banka, i mBank v tomto směru nabídne širokou škálu úvěrových produktů. Ty dělí do čtyř hlavních skupin, a to hlavně s ohledem na to, jaká je jejich konkrétní charakteristika. Konkrétně se jedná o tyto:

  • Povolené přečerpání účtu
  • Klasická půjčka
  • Kreditní karta
  • Hypotéka

Je jasné, že každý z produktů má samozřejmě jiné výhody. Povolené přečerpání neboli kontokorent, stejně jako kreditní karty mohou dobře posloužit jako zajímavá možnost finanční rezervy. Naopak standardní půjčka se hodí k běžným investicím, které jsou spojeny třeba s vaším bytem. Záměr hypotéky je také jasný, a to snaha nabídnout řešení vlastního bydlení. A to již od 1,69 procent na úrokových sazbách.

Možnost se pojistit

S financemi často souvisí také nutné ochrana. A i proto nabídne m Banka i služby v oblasti pojišťovnictví. Konkrétně je to pojištění k hypotéce, proti zneužití karty, nebo pojištění k půjčce. Sjednat ale lze i produkty klasické, jako pojištění pravidelných výdajů, nebo pojistku cestovní. Ta má však svá jasně daná specifika, která znějí následovně: „Jedna cesta s cestovním pojištěním Rodinné Gold nesmí přesáhnout 60 kalendářních dnů, u zbývajících dvou souborů 45 kalendářních dnů.“

Pokračování článku  Půjčky pro dlužníky a peníze ihned poskytuje HotovostOkamzite.cz

Sjednání daných pojistek, a to ať už vyberete jakoukoliv, je samozřejmě velmi snadné a jednoduché. Lze to nejenom na pobočce, ale stávající klienti využijí i možnosti sjednání v rámci online bankovnictví.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *