Jaké produkty nabízí poštovní spořitelna Era?

Ve světě financí dnes jasně dominují banky, díky kterým máme možnost nejenom ukládat naše finance, ale máme možnost samozřejmě využívat i dalších služeb. A pokud nad jejich využíváním také přemýšlíte, pojďme se podívat na výhody, které dnes nabídne Poštovní spořitelna Era. Ta je dnes spjata nejenom se starší klientelou, ale díky svým inovacím dokáže nabídnout také produkty, které ocení i klientela mladší. Pojďme se společně podívat na to, jaké to jsou.

Když nevíte, kam se svými penězi

První možnost, kdy přijde Poštovní spořitelna Era vhod je situace, kdy chcete mít své peníze v bezpečí. Pokud budeme konkrétní, je samozřejmě možné využít klasický účet. Ten základní nese název Era osobní účet a je určený pro každého, kdo vyžaduje dobrou správu peněz. A to jak s jistotou bezpečnosti, tak samozřejmě i jistotou toho, že k účtu máte možnost využívat platební karty, stejně jako internetové bankovnictví.

Pokračování článku  Co nabídne Erasvět internetové bankovnictví?

Peníze ale nemusíte nutně vložit jenom na účet klasický, jelikož k dispozici je také Era červené konto. Zde se jedná o spořicí účet, díky kterému své finance snadněji zhodnotíte. Ten doplňuje další možnosti zhodnocení, které Poštovní spořitelna Era nabídne. Mezi ty se ještě řadí investování, stejně jako využití vkladních knížek.

Poštovní spořitelna Era nabídne i úvěry

První možnost máme zmapovánu a tak je pojďme podívat na tu druhou. Tedy situaci, kdy peníze potřebujete. Stěžejním produktem je Era půjčka, která nabídne až 600 000 korun na cokoliv. Tato varianta poté doplňuje další možnosti, kam patří:

  • Era kontokorent
  • Era Kreditka
  • Era sjednocená půjčka

I o tyto varianty můžete jako klienti, ale i noví žadatelé požádat. A že je to jednoduché a dostupné, to potvrzuje i samotná banka: „Specializovaná Era finanční centra jsou pro vás připravena v každém velkém městě po celé České republice. Najděte si to svoje!“

Řešte své bydlení

Co s úvěrovými produkty také souvisí, to je možnost financování také vašeho bydlení. I zde máte možnost dosáhnout na několik produktů, a to od klasické hypotéky, po úvěr na bydlení. I ty jsou stejně jako výše uvedené spojeny s dobrým rozsahem částek, stejně jako jsou spojeny s nízkými úroky.

Pokračování článku  Rychlá půjčka od Pronto Credit

Všechny tyto produkty, stejně jako dosud nezmíněné pojištění jsou tak dobrou kombinací služeb, pro které může být Poštovní spořitelna Era doporučena i z naší strany. Pokud hledáte stabilní banku, s pobočkami na každé České poště, je právě tato nejlepší možnost, jakou dnes můžete udělat. A to i proto, že už dávno necílí pouze na svou starší a tradiční klientelu, jelikož se snaží být blíže současné generaci. Propracovaný internetbanking, stejně jako různé aplikace to jenom potvrzují. Díky nim tak zvládne správu svého účtu každý, a to bez nutnosti navštěvovat konkrétní pobočku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *