Jaké produkty nabízí Raiffeisen stavební spořitelna?

Stavební spořitelny v minulosti vznikaly za jediným účelem, a to jako dceřiné společnosti bank. A to z důvodu, aby mohli nabídnout nejenom výhodnější možnosti spoření peněz, ale také výhodnější možnosti toho, jak získat úvěr ve spojení s bydlením.

A jednou z takových možností na našem trhu je také Raiffeisen stavební spořitelna. Tedy známá spořitelna pod křídly jedné z velkých bank na našem trhu. Pojďme zjistit, co nám nabídne.

Je Raiffeisen stavební spořitelna vhodná, když chceme investovat?

První možností je samozřejmě situace, kdy peníze máme, a chceme je spořit – tedy investovat. V takovém případě nemusíme zoufat, jelikož nám Raiffeisen stavební spořitelna nabídne jeden z nedoporučovanějších produktů poslední doby, kterým je samozřejmě stavební spoření. Mezi hlavní důvody, proč ho využít, patří několik jeho parametrů, a to konkrétně takových:

  • Úroky ve výši jednoho procenta
  • Státní podpora až 2 000 Kč ročně
  • Garance úroku na 6 let
Pokračování článku  Komerční banka - proč ano, proč ne?

Možnost využití výhodného úvěru

To vše jsou hlavní klíčové parametry toho, proč právě stavební spoření využít. My v něm samozřejmě vidíme i další výhody, a to konkrétně takové, kdy naspořené peníze můžeme využívat libovolně, a to bez nutnosti dokládat účel. I to je důvod, proč ho hodnotíme pozitivně a doporučujeme.

Co když potřebujeme peníze?

Druhou možností je situace, kdy peníze potřebujeme. V takovém případě se může nabízet buď zmíněný úvěr ze stavebního spoření, ale druhou variantou je také to nejdůležitější, a to klasický hypoteční úvěr. Ideální, jak získat velké finanční prostředky s jistotou malého úroku i malé splátky. Mimo této možnosti je to ale u Rekopůjčka, popřípadě úvěr zvaný Rekorefin, nebo několik dalších expresních úvěrů. Všechny úvěry se samozřejmě vztahují k vašemu domovu. Samotná spořitelna o nich říká toto: „S našimi flexibilními úvěry na bydlení můžete jednoduše financovat nejen rekonstrukci či modernizaci, ale také pořízení nového domu či bytu. Potřebné peníze u nás získáte bez dlouhého čekání a úvěr můžete čerpat jednorázově i postupně až po dobu 2 let.“

Pokračování článku  Jak vypadá ideální půjčka pro podnikatele?

K dispozici jsou i další produkty

Tím ale nabídka produktů, které Raiffeisen stavební spořitelna nabídne, rozhodně nekončí. Mezi další se totiž řadí také řada služeb, které jsou určena pro právnické osoby. Hlavně potom družstva, která mají zájem především rekonstruovat celý bytový dům.

Mimo těchto služeb je také využívána i oblast služeb v podobě finančního poradenství, stejně jako služeb v oblasti kreditních karet, popřípadě také služeb, které mohou být spojeny se spořícími produkty. I ty se totiž týkají financí a mohou vás tak ochránit v případě mnoha situací, které se mohou týkat nejenom vašeho domova, ale které se mohou týkat také vás samotných a vašeho života.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *