Jaké služby a produkty nabízí Reifeizen banka?

Reifeizen banka, tedy konkrétně samozřejmě Raiffeisen Bank, dnes patří mezi poměrně známé poskytovatele bankovních služeb. Je spojena se stabilitou, zázemím, ale i kvalitními službami a produkty. A právě na ně se aktuálně podíváme a zhodnotíme tak nabídku, která se v tomto směru nabízí.

Reifeizen banka nabídne několik bankovních účtů

Stěžejní částí nabídky této banky jsou samozřejmě klasické účty. Ty využívají klienti ze všeho nejvíce. O nich banka píše toto: „Osobní účty vám umožňují pohodlně zacházet s vašimi penězi. Nabízejí vám různé bankovní výhody. Vyberte si podle nich ten, který vám nejvíce vyhovuje. K jeho ovládání pak můžete používat pohodlné internetové a mobilní bankovnictví. „

Zmíníme-li si možnosti konkrétně, potom je banka rozlišuje hlavně podle toho, pro koho jsou určeny, nebo co v rámci nich získáte. Mezi hlavní možnosti, které takzvaná eKonta nabízejí, potom patří varianty jako Komplet, Smart, nebo také Student. Samozřejmostí je, že u každého z nich lze využívat nejenom internetové, ale i mobilní bankovnictví.

Přečtěte si o tom, jak vám pomůže eKonto spravovat vaše finance.

Druhou nejvyužívanější možností jsou úvěry

Hned na druhém místě se samozřejmě umístili úvěry, jelikož i ty dnes patří mezi stěžejní produkty této banky. Začneme-li klasickými půjčkami, máme možnost zvolit si třeba mezi půjčkou na cokoliv, stejně jako množností vytvořit si finanční rezervu, nebo využít také ještě výhodnější refinancování. To se týká situací, kdy již několik půjček máme a chceme je zvýhodnit.

Pokračování článku  Banka nebo nebankovní společnost?

Druhou možností půjček jsou takové, které se mohou týkat možností našeho bydlení. Jak už mnozí tušíte, jde samozřejmě i hypotéky. Ty mohou mít hned několik podob. V rámci této bankovní nabídky se jedná o takové:

  • Hypotéka na koupi domu nebo bytu
  • Hypotéka na stavbu a rekonstrukci
  • Hypotéka na cokoliv

Zhodnocujte své peníze

Třetím možností, jak využít služby spojené s penězi, jsou varianty investování. Zde může Reifeizen banka nabídnout třeba klasické možnosti, jako je spořicí účet, který přináší nulová rizika a pevně dané zhodnocení. Není však možností jedinou. Alternativou jsou totiž skutečné investiční příležitosti. A to ať už v podobě zajištěných investic, tak v podobě podílových fondů, nebo také dnes oblíbených investičních certifikátů.

Co banka nabídne dále?

Základní finanční produkty jsme si prošli a tak je třeba dotknout se ještě toho ostatního, co tento bankovní poskytovatel nabídne. Především to jsou produkty z oblasti pojišťovnictví, ale jsou to také služby spojené s klasickými, nebo i kreditními kartami. Vše doplňuje také oblasti finančního poradenství, díky kterému tak může Reifeizen banka vždy svým klientům nabídnout přesně takový produkt, který bude maximálně vyhovovat jejich potřebám a požadavkům. Takové služby jsou poté dostupné velmi jednoduše, a to na každé pobočce, kde se i o vás mohou postarat zkušení bankéři.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *