Jaké služby jsou k dispozici v segmentu CSAS Osobní finance?

Pod zkratkou CSAS se rozhodně pro našince nenachází nic neznámého, jelikož přesně pod takovou zkratkou se aktuálně prezentují webové stránky jednoho z největších bankovních domů u nás, a to konkrétně České spořitelny. A jelikož ta cílí především na klienty z řad soukromých osob, je jasné také to, že dominuje oblast CSAS Osobní finance. Tedy ta, která nabízí služby spojené se správou osobních financí. Konkrétně potom v těchto oblastech:

  • Účty
  • Úvěrové produkty
  • Produkty spojené s bydlením
  • Spořicí produkty

Mimo to ale banka nabídne také další služby, jako je možnost investic, nebo pojištění. A to jak pro klienty, kteří spadají mezi ekonomicky aktivní obyvatelstvo, tak i pro klienty starší, nebo i pro studenty.

Jak pomůže CSAS Osobní finance spravovat finance?

Nejčastěji samozřejmě banky využíváme k tomu, abychom prostřednictvím nich spravovali své finance. V tomto ohledu ani tento poskytovatel není výjimkou. To hlavní, co svým klientům samozřejmě nabídne, je možnost vložit peníze na účty. Zde se může jednat jak o účet běžný, tak například i účet spořicí, popřípadě také termínovaný vklad. Každý má samozřejmě jiné podmínky, rozsah služeb, ale i benefity.

Spravovat finance lze ale i pomocí další možnosti, kterou je zmíněné investování. V rámci služeb CSAS Osobní finance lze totiž finance například investovat, a to v celé řadě produktů, kterými mohou být prémiové vklady, akcie, dluhopisy, stejně jako podílové fondy.

Pokračování článku  Česká spořitelna pobočky naleznete na oficiálních stránkách

Když peníze potřebujete

Jsou i situace, kdy peníze naopak potřebujeme. I v takovém případě je dobré zajít do této banky a poptat, co vlastně nabídne. Je to oblast úvěrových produktů, která by nás měla zajímat skutečně nejvíce. V ní nalezneme třeba půjčku na bydlení, spotřebitelský úvěr, možnost spojení půjček, ale i klasický produkt, kterým je základní půjčka. A o té banka říká: „Nezáleží na tom, jestli si chcete pořídit nové vybavení do domácnosti, zaplatit účty nebo si potřebujete pořídit cokoliv jiného. My vám splníme vaše přání získat peníze rychle a snadno.“

Co lze využít dále?

Jak jsme již nastínili, další služby se týkají oblastí, kterými je možnost spořit si třeba na penzi, nebo formou úrazového pojištění. Využívat můžeme ale i hypoték, stejně jako produktů, které jsou určeny k ochraně osob, nebo našeho majetku.

V tomto směru lze služby, jaké nabízí oblast CSAS Osobní finance skutečně doporučit. Jsou zde totiž jasné přednosti, jako zázemí skutečně velkého finančního domu, stejně jako široký rozsah služeb. Nechybí ale ani dostatek poboček kde můžeme služby sjednat, stejně jako nechybí i hustá síť bankomatů pro výběr finančních prostředků. Drobná negativa jsou také, a to často poměrně vysoké poplatky, třeba v souvislosti právě s účty, s jejich správou, vedením, nebo realizací jednotlivých platebních příkazů – tedy zaslání peněz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *